Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 2501
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Działo się na festynie w „Dwójce”

Niedziela, 14 czerwca 2015, 8:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 15 czerwca 2015, 7:58
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Działo się na festynie w „Dwójce”
Fot. MT
Występy artystyczne, gry, zabawy i wiele innych atrakcji przygotowali nauczyciele i dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 w Jeleniej Górze, dla gości, którzy w sobotę (13.06) zdecydowali się przybyć na festyn do placówki przy ul. Armii Krajowej.

Uczestnicy z pewnością będą mile wspominać tegoroczną imprezę w SP 2, gdyż atrakcji było co niemiara. Tradycyjnie ogromnym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa, gdzie w zaledwie dwie godziny sprzedano tysiąc losów, a główną nagrodą był rower górski ufundowany przez Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych.

Festyn, który rozpoczął się o godz. 10.00 obfitował w występy artystyczne, tj. chóru szkolnego, „The voice of Dwójka”. Była zumba party, prezentacja laureatów szkolnego przeglądu talentów, czy pokazy taneczne, w tym najliczniejszego – tańca belgijskiego, w którym wspólnie bawili się uczniowie, nauczyciele, rodzice, dziadkowie, a nawet zakonnica.

Wielbicieli wrażeń związanych z wysiłkiem fizycznym zapraszano na ściankę wspinaczkową, odbył się również pokaz Karkonoskiej Grupy GOPR oraz umiejętności młodych koszykarzy Klubu Sportowego Sudety.

Ponadto przybyli goście mogli brać udział w warsztatach malarskich, zabawie z harcerzami, dźwigać ciężary, zagrać w tenisa, czy szachy i warcaby, a dla namłodszych przygotowano zamki dmuchane. Po wręczeniu nagród, na zakończenie festynu wystąpił zespół „Hot teachers”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group