Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 8645
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: „Dwójka” otwarta dla wszystkich

Piątek, 19 marca 2010, 9:42
Aktualizacja: 9:43
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: „Dwójka” otwarta dla wszystkich
Fot. TEJO
Jutro (sobota) swoje progi przed zainteresowanymi nauką w placówce otwiera Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Jeleniej Górze. W godz. 10 – 12 zaprezentowana zostanie oferta edukacyjna jednej z najstarszych podstawówek w mieście.

– Zapraszamy rodziców i uczniów, w szczególności siedmio- i sześciolatków, a także uczniów obecnych klas III zainteresowanych klasą sportową – mówi Elżbieta Rzemińska, dyrektor SP nr 2.

Dzień otwarty zacznie się o godz. 10. 15 od przedstawienia uczniów klasy III a w sali 022, później – w auli szkoły – wystąpi chór oraz zespół instrumentalny, a po nim – tancerze. O godz. 11.45 dzieci ze świetlicy zaprezentują inscenizację w pomieszczeniu świetlicy na drugim piętrze w nowej części budynku.

W trakcie imprezy otwarte zostaną pracownie i klasy, a także sala gimnastyczna. Będzie można wziąć udział w licznych konkursach i zabawach. Dyrekcja proponuje przyszłym uczniom naukę w klasach o profilu: muzyczno-tancznym, teatralnym, ogólnym lub sportowym (od klasy IV). Do tego wykwalifikowana kadra, nowoczesna baza dydaktyczna i sportowa oraz przyjazna atmosfera szkoły z tradycją.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group