Wtorek, 31 stycznia
Imieniny: Jana, Marceliny
Czytających: 8883
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Dwie szkoły, złota rocznica

Środa, 8 września 2010, 7:59
Aktualizacja: 8:00
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Dwie szkoły, złota rocznica
Fot. Archiwum szkolne
Dawna Szkoła Podstawowa nr 12, a obecne Gimnazjum nr 3 w Jeleniej Górze w tym roku obchodzą swoje pięćdziesięciolecie! Uroczysta akademia zaplanowana jest 22 października br., ale już teraz dyrekcja i grono pedagogiczne zapraszają wszystkich absolwentów.

Obecnie trwają przygotowania do wielkiego święta szkoły, w które zaangażowali się zarówno dyrekcja, nauczyciele, jak i uczniowie. Obchody rozpoczną się uroczystą akademią o godzinie 11.00.

Następnie przewidziano poczęstunek i spotkanie integracyjne dla absolwentów i zaproszonych gości. Koszt udziału w zjeździe to 50 zł. Chętni absolwenci wraz z osobami towarzyszącymi mogą też wziąć udział w balu o godzinie 18.00. Jego koszt to 120 zł od osoby.

- Nasza placówka zawsze cieszyła się dużym zainteresowaniem. Uczniowie i absolwenci zdobywają sukcesy w wielu dyscyplinach sportowych i zawsze mogli rozwijać swoje zainteresowania, uczestnicząc w wybranych przez siebie zajęciach pozalekcyjnych. Szkoła osiąga również bardzo dobre wyniki nauczania. Z wielką radością pragnę zaprosić absolwentów Szkoły Podstawowej nr 12 oraz dorosłych absolwentów Gimnazjum nr 3 na uroczystość 50-lecia istnienia szkoły - mówi Marek Przeorski dyrektor dawnej Szkoły Podstawowej nr 12, a obecnie Gimnazjum nr 3 w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1005
Tak
20%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group