Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 6329
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dla ciała i ducha w ZSOiT

Piątek, 13 grudnia 2019, 7:08
Aktualizacja: Poniedziałek, 16 grudnia 2019, 6:46
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Dla ciała i ducha w ZSOiT
Fot. Przemek Kaczałko
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. J. Śniadeckiego w Jeleniej Górze wzbogacił swoją bazę o salę relaksacyjną oraz siłownię. Młodzież chętnie korzysta z możliwości rozwoju fizycznego oraz strefy relaksu.
Sala relaksacyjna to sala doświadczania świata - chyba jedyna w Jeleniej Górze, jeśli chodzi o szkoły ponadpodstawowe. To miejsce relaksu, odprężenia - podkreśla Elwira Kozak, dyrektorka ZSOiT.

Z sali mogą korzystać nauczyciele, pracownicy szkoły oraz uczniowie pod nadzorem nauczyciela/ pedagoga.

Pani pedagog z pojedynczymi uczniami, z grupami przebywa w tej sali, gdy jest potrzeba porozmawiania, odprężenia się, a czasami wyspowiadania się w znaczeniu socjologicznym - dodała E. Kozak.

Pomieszczenie na trzecim piętrze zostało w całości wyremontowane przez szkolnych konserwatorów, a sprzęt (światłowody, kolumny wodne) zostały zakupione ze środków Rady Rodziców. Sala ma być wyposażona dodatkowo w sprzęt umożliwiający odtwarzanie muzyki relaksacyjnej.

To nie jedyna inwestycja, jaka w ostatnim czasie została poczyniona w ZSOiT. Na parterze powstała siłownia, z której młodzież równie chętnie korzysta na lekcjach wychowania fizycznego.

Twoja reakcja na artykuł?

5
83%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
17%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group