Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 2609
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Debata gigantów

Poniedziałek, 15 października 2007, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 15 października 2007, 22:37
Autor: TEJO/PRW
Dolny Śląsk: Debata gigantów
Fot. Archiwum
Zadaj pytanie asom list wyborczych i weź udział w konkursie.

Debata Politycznych Gigantów to przedsięwzięcie organizowane przez Polskie Radio Wrocław i legnicki portal internetowy www.lca.pl. W dyskusji (od godz. 10) wezmą udział kandydaci na posłów okręgu jeleniogórsko-legnickiego: Adam Lipiński (PiS), Grzegorz Schetyna (PO) i Jerzy Szmajdziński (LiD).

Pytania do kandydatów mogą kierować radiosłuchacze oraz internauci. Dyskusja będzie transmitowana w eterze i w sieci. Można dzwonić do legnickiej redakcji Polskiego Radia Wrocław - tel. 076/8523207 lub wysyłać maile na adres redakcja@lca.pl

Kto chce „wybadać” kandydatów lub nie jest jeszcze zdecydowany, na kogo oddać głos, będzie miał okazję nabrać pewności do tego, jak zachowa się 21 października przy urnach wyborczych.

<b> KONKURS: Przed wyborami kup sobie listę </b>

Nie ważna jest jakość, ale ilość argumentów. &#8222;Kup sobie listę&#8221;, to nowy konkurs Polskiego Radia Wrocław. Zabawę wygra ten, kto wymyśli najwięcej argumentów, za tym by mieć swoją listę wyborczą. Zwycięzca poprowadzi program radiowy w powyborczy poniedziałek.

Wszystko wskazuje na to, że ostatni tydzień kampanii wyborczej będzie najgorętszym okresem w tym roku. Z polityką zetkną się nawet ci, którzy na co dzień nie interesują się politycznymi wydarzeniami. Dlatego Polskie Radio Wrocław rozpoczyna konkurs w którym słuchacze stacji mogą kupić sobie listę wyborczą.

Zasady zabawy są proste. Listę i możliwość publicznego prezentowania swojej osoby zdobędzie ta osoba, która wymyśli najwięcej argumentów popierających przyznanie jej listy wyborczej. - Przewrotnie nie zwracamy uwagi na jakość argumentów - mówi Katarzyna Zawadzka z Polskiego Radia Wrocław, która poprowadzi konkurs na antenie
Wszystkie argumenty, za które można kupić sobie listę, słuchacze mogą wysyłać SMS-ami (na numer 7160 z treścią &#8222;PRW LISTA ............). Konkurs potrwa do piątku 19 października. Wtedy zostanie wyłoniony zdobywca listy.

Główną nagrodą będzie możliwość poprowadzenia własnego programu w Polskim Radiu Wrocław. Audycja nadawana będzie na żywo w powyborczy poniedziałek, kiedy też poznamy wstępne wyniki głosowania do Sejmu i Senatu. Zwycięzca otrzyma dodatkowe nagrody, w tym między innymi radioodtwarzacz samochodowy.

<b>Kup sobie listę - konkurs Polskiego Radia Wrocław </b>
codziennie do 19 października 2007
po godzinie 12:00
- W Wrocławiu i Legnicy Polskiego Radia Wrocław można słuchać na 102,3 FM.
- W Jeleniej Górze Polskiego Radia Wrocław można słuchać na 96,7 FM.
- W Bolesławcu Polskiego Radia Wrocław można słuchać na 103,6 FM.
- W Kotlinie Kłodzkiej Polskiego Radia Wrocław można słuchać na 96,0 FM.
- W Wałbrzychu Polskiego Radia Wrocław można słuchać na 95,5 FM.
- Na całym świecie Polskiego Radia Wrocław można słuchać on-line na www.prw.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group