Niedziela, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 5828
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dawno temu… – porankowe tajemnice od serca

Piątek, 12 kwietnia 2019, 14:24
Aktualizacja: Środa, 17 kwietnia 2019, 5:15
Autor: MDK "Muflon"
Jelenia Góra: Dawno temu… – porankowe tajemnice od serca
Fot. MDK "Muflon"
28 kwietnia o godz. 12.00 Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze – Sobieszowie zaprasza na comiesięczne artystyczne spotkanie rodzinne, podczas którego dzieci wraz z rodzicami twórczo spędzą niedzielny poranek. Jest to czas wspólnego oglądania bajki, śpiewania oraz warsztatów plastycznych, z których każdy mały uczestnik wychodzi z nowymi umiejętnościami i własnoręcznie wykonanym dziełem.

Tym razem Mami Fatale upiecze pyszne pierniczki. Aby umilić czas oczekiwania na wypieki, zmyślna kucharka zaleci zwierzakom lekturę: „Dawno, dawno temu dzielny rycerz Psina ruszył na ratunek uwięzionej w zamkowej wieży królewnie Mami Fatale...” Czy książkowa baśń zakończy się happy endem? Czy i w jakim miejscu uciekinierzy odnajdą schronienie? A z kim się zaprzyjaźnią? Wyjawienia tych tajemnic porankowicze mogą się spodziewać już podczas kwietniowego poranka.

Mami upiekła pierniczki, a my zrobimy piękne serca. Nie, nie z piernika, bo zniknęłyby szybko w brzuchach i kto by je podziwiał? Nasze serca wykonamy z drewna, a ozdobimy techniką decoupage. Będzie twórczo, kolorowo i bardzo radośnie.” – zapowiada Agnieszka Gierus, która prowadzi poranki razem z Agatą Makutynowicz i Marcinem Sweklejem.

Poranek rodzinny – artystyczna kuchnia z Mami Fatale” to siódmy sezon autorskiego programu dla rodzin, który MDK „Muflon” realizuje od 2012 roku, co znaczy, że jedno pokolenie dzieci już się wychowało na porankowych przygodach, brało w nich udział regularnie i wciąż na nie wraca. Te rodziny z dziećmi, które Muflonowe niedziele mają na stałe wpisane w planie na weekend, i te, które jeszcze nie doświadczyły tych przyjemnych i oryginalnych przygód – MDK „Muflon” nieustająco i serdecznie zaprasza do wspólnej zabawy.

Bilet 15 zł dla dziecka. Dorośli wstęp bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja i zakup biletów w sekretariacie MDK „Muflon” lub przelewem na konto. Szczegóły: muflon@sobieszow.pl, tel. 75 755 37 70.

Poranki wspierają: Czekoladziarnia, Termy Cieplickie, Jelenia Plast, Mały Bucik, Jarex, DoładujEmocje.pl Centrum rozrywki, Pizerria Colosseum, KFC, DK Computers, Disco Wrotki, Mattel Poland

Cykl Poranków Rodzinnych dofinansowany jest z Budżetu Miasta Jelenia Góra.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group