Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 6128
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dary dla najmłodszych pacjentów

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 3 czerwca 2008, 8:10
Aktualizacja: 8:11
Autor: Mar
Fot. Mar
Dwadzieścioro dziewcząt i chłopców przebywających w jeleniogórskim szpitalu otrzymało w poniedziałek upominki i słodki poczęstunek, ufundowane przez Stowarzyszenia Pomocy Chorym Dzieciom przy oddziale dziecięcym placówki. Prezent swoim kolegom sprawili również przedszkolacy z Przedszkola nr 4.

- Nie mogliśmy dzieci obdarować w dzień dziecka, gdyż w tym roku wypadł w niedzielę, a miały u nas wystąpić przedszkolaki z Przedszkola nr 4 – wyjaśnia prezes stowarzyszenia Anna Sinica.

– Prezenty dla dzieci przebywających na wszystkich oddziałach szpitala przygotowujemy od lat dzięki ofiarności sponsorów. Od lat wspierają nas na przykład państwo Ćwikowscy prowadzący sklep w szpitalu – podkreśla A. Sinica.

Przedszkolaki wystąpiły w programie tanecznym oraz z przedstawieniem „Księżniczka Brudaska”. Przedszkolaki przekazały również chorym dzieciom prezenty.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~_rymcycymcy___ 3-06-2008 12:09
Żeby tylko przedszkolaki nie złapały jakiejś zarazy przez te występy wśród chorych. No, bo nie widzę żeby mieli foliowe bambosze i maseczki ochronne. ;)
~sto13krotka 3-06-2008 16:39
najlepszym darem dla dzieci przebywających na oddziale dziecęcym w szpitalu jeleniogórskim byłoby chyba lepsze jak by niektóre pielęgniarki niebieskookie podchodzą do dzieci , jak by były milsze dla maluchów to by był największy dar, panie pielęgniarki pomyślcie o tym a zwłaszcza te niebieskookie dzieci potrzebują w tym momencie dużo ciepła i opieki nie drażnienia się z nimi czy zakazów bo to są dzieci nie ważne czy maluśkie czy te większe, więcej serca okazujcie tym dzieciom
~obiektywny 3-06-2008 18:00
do rymcycymcy-dzieci nie złapały zarazków ,bo te chore dzieci ze szpitala nie roznosza zarazków ,gozej z tobą bo od ciebie oprócz zarazy złośliwości .mozna sie zarazic smiertelnym jadem krytyki i niezadowolenia ,o co ty rymcycym zrobiłes dla jakiej istoty żywej i chorej ? chyba nic bo wokół ciebie sa chyba zgliszcza i hieny.
~obiektywny 3-06-2008 18:03
do rymcycymcy-dzieci nie złapały zarazków ,bo te chore dzieci ze szpitala nie roznosza zarazków ,gozej z tobą bo od ciebie oprócz zarazy złośliwości .mozna sie zarazic smiertelnym jadem krytyki i niezadowolenia ,o co ty rymcycym zrobiłes dla jakiej istoty żywej i chorej ? chyba nic bo wokół ciebie sa chyba zgliszcza i hieny.
~ pedagog 3-06-2008 18:06
brawa dla organizatorów imprezy dla chorych dzieci chociaz przez moment mogły zapomniec o chorobie i bawic sie ze zdrowymi rówiesnikami,piekna idea a szczególnie te zdrowe dzieci mogły docenic to co jest w zyciu najwazniejsze -zdrowie i bycie z drygim w ciezkich chwilach jeszcze raz brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
piipi 3-06-2008 22:17
..do- (..obiektywny)..Nasz Rymcycymcy jest DOROSLY,a TYLKO dzieci tak szczerze i bez obawy potrafia...swoja radoscia sie podzielic.
~kika 5-06-2008 10:58
gratulacje dla organizatorów wspaniałej imprezy dla chorych dzieci. Przedszkolaki z 4 jesteście cudowni za to ,co dla cierpiacych dzieci zrobiliscie. Wiecej tak przyjaznych oddziałów dziecięcych,jak nasz w Jeleniej Górze.!!!!!!!!
~ANNA S. 24-06-2008 21:57
NAJWAŻNIEJSZA JEST DLA NAS RADOŚĆ MAŁYCH PACJENTÓW,KTÓRZY CHOĆ W TAKIM DNIU ZAPOMINAJĄ O CHOROBIE,CZY ROZŁĄCE Z NAJBLIŻSZYMI. DZIĘKI POMOCY I ZAANGAŻOWANIU WIELU OSÓB DZIEŃ DZIECKA W SZPITALU PRZYNIÓSŁ UŚMIECH NA TWARZACH WIELU MALUCHOM. DZIĘKUJĘ SERDECZNIE: P.ĆWIKOWSKIM ZE SKLEPIKU SZPITALNEGO,CUKIERNI "ŻANETA",K.PRZYBOROWSKIEMU, K.GŁOWIENKE,HURT.MAX,B.KĘDZIOR, K.SZOPIŃSKIEJ,K.PŁANDOWSKIEJ,T.SINICY,L.JAŹWA, T i ASEREK,M.ZAJĄC,M.PEROŃSKIEMU,B.SKORUPSKIEMU, ABSOLWENTOM KOLEGIUM KARKONOSKIEGO WYDZ.PRZYROD.-KIER.PIELĘGNIARSTWO-GR."A",T.ZAJĄCZKOWSKIEJ,R.WOJTASIK, REDAKCJI JELONKA,TELEWIZJI ODRA,REDAKCJI MUZ.RADIO. SZCZEGÓLNE SŁOWA WDZIĘCZNOŚCI KIERUJĘ DO PRZEDSZKOLAKÓW Z P.NR 4 PRZY KRASICKIEGO 6 ZA WSPANIAŁE PRZEDSTAWIENIE,PODAROWANE PLUSZAKI I KOLOROWE KSIĄŻECZKI. DZIĘKUJĘ RODZICOM,PANIOM:M.DUSZKIEWICZ,M.KOSELNIK,E.SOKOLIŃSKIEJ, B.SADURSKIEJ,B.BUGAJSKIEJ,A,PLUCIŃSKIEJ,J.RYŚ,E.SKOWROŃSKIEJ, J.DĘBSKIEJ,M.PALUCH,H.TURSKIEJ,A.SZADKOWSKIEJ. JESTEŚCIE WSPANIALI,BO POTRAFICIE BEZINTERESOWNIE DAWAĆ SZCZĘŚCIE INNYM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~były student 28-06-2008 9:36
cieszymy się,że mogliśmy pomóc w przygotowaniu tej super imprezy. piękny oddział,zadowolone dzieciaki,dużo prezentów i słodyczy,pączki też wyglądały apetycznie.świetne były przedszkolaki.jest fajnie jak dzieje się w szpitalu coś ciekawego. gratulacje dla organizatorów.powodzenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group