Wtorek, 3 sierpnia
Imieniny: Lidii, Nikodema
Czytających: 2537
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Marklowice: Daria Deja podwójną srebrną medalistką Mistrzostw Polski na nartorolkach

Poniedziałek, 24 września 2012, 15:22
Aktualizacja: 15:25
Autor: MDvR
Marklowice: Daria Deja podwójną srebrną medalistką Mistrzostw Polski na nartorolkach
Fot. www.mkskarkonosze.pl
W mijający weekend 22 i 23 września w Marklowicach rozegrano Mistrzostwa Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w biegach na nartorolkach.

Doskonały wynik osiągnęła młoda zawodniczka MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra, uczennica klasy sportowej Zespołu Szkoły Podstawowej nr 15 i Gimnazjum nr 5 w Jeleniej Górze - Sobieszowie Daria Deja zdobywając dwukrotnie srebrny medal.
W pierwszym dniu rozegrano bieg techniką klasyczną. W kategorii juniorek E zwyciężyła Monika Skinder z Tomaszowa, przed Darią Deją z MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra i kolejną tomaszowianką Magdaleną Kuśnierz.. W kategorii Juniorów C bardzo dobrze pobiegł Michał Skowron zajmując szóste miejsce.

W niedzielę zawodnicy rywalizowali na dłuższych dystansach tym razem techniką dowolną i tym razem Daria Deja potwierdziła bardzo wysoką formę i doskonałą technikę biegu zajmując drugą pozycję i tytuł wicemistrzyni Polski UKS na rok 2012. Michał Skowron uplasował się na miejscu ósmym. Brawa dla zawodników i rodziców oraz trenerów Darii i Michała.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group