Piątek, 1 lipca
Imieniny: Haliny, Marcina, Mariana
Czytających: 5920
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Czytelnik: Nie dewastujcie placu zabaw w parku!

Poniedziałek, 10 czerwca 2013, 7:30
Aktualizacja: Wtorek, 11 czerwca 2013, 7:19
Autor: Czytelnik
Jelenia Góra: Czytelnik: Nie dewastujcie placu zabaw w parku!
Fot. Czytelnik
– Chciałbym zwrócić uwagę na szerzącą się dewastacją placu zabaw w parku na Wzgórzu Kościuszki w Jeleniej Górze. Przychodzi się tam z dzieckiem licząc na spokojny i bezpieczny wypoczynek, a widzi się coraz więcej zniszczeń – napisał do nas Czytelnik i przysłał zdjęcia.

- Po tablicach informacyjnych zostały już tylko słupki. Drewniane elementy nie mają żadnych szans w starciu z niewyżytą młodzieżą, której brakuje miejsc do rozładowania energii. Z drugiej strony rodzice dzieci, którzy sadzają swoje zacne "cztery litery" na huśtawkach czy karuzeli, a niestety te zabawki nie są przewidziane na takie obciążenia. Co innego dziecko ważące 20-30 kg, a co innego mamusia ważąca 2-3 razy więcej – relacjonuje mężczyzna.

- Wiem, że przy dziecku bardzo łatwo zapomnieć o swoim wieku. Rodzic jednak powinien mieć chociaż odrobinę wyobraźni i zdrowego rozsądku. Niech takich mamuś pohuśta się z 10 i za tydzień huśtawka będzie zniszczona. We Wrocławiu widziałem tabliczką na huśtawce z napisem: jeżeli skończyłeś 14 lat, to ta zabawka nie jest już dla Ciebie". Może i u nas warto je zamieścić – proponuje Czytelnik i apeluje: nie dopuśćmy, żeby w naszym pięknym mieście wszystko było niszczone.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group