Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 4 listopada
Imieniny: Karola, Olgierda
Czytających: 13518
Zalogowanych: 96
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Czy ktoś wie gdzie jest Natalia Nagadowska?

Czwartek, 23 lutego 2017, 10:00
Aktualizacja: Sobota, 25 lutego 2017, 19:29
Autor: 112
Region: Czy ktoś wie gdzie jest Natalia Nagadowska?
Fot. Archiwum Policji
Dolnośląscy policjanci poszukują 16–letnią Natalię Nagadowską z Wałbrzycha. Z informacji zebranych przez policjantów wynika, że nastolatka może przebywać w okolicach Jeleniej Góry. Dziewczyna uciekła ze szpitala przy ul. Koszarowej we Wrocławiu.

16-latka ma około 170 cm wzrostu, waży około 70 kg, jest tęższej budowy ciała, włosy proste, czarne , długie, oczy ciemne. Dziewczyna ma blizny na obu nadgarstkach oraz na przedramieniu, a także blizny na szyi.

Kto może przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej jest proszony o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław –Psie Pole , Referat ds. Nieletnich i Patologii , tel. 71/340-39-14, 71/340-45-25 albo 997.

Sonda

Czy w mijającym roku zmarł ktoś z Twojej rodziny albo dobry znajomy?

Oddanych
głosów
701
Tak
66%
Nie
34%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Likwidacja prac domowych to fiasko?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Jelonka wczoraj
Tango za Zabobrzu
 
Seniorzy
Wcześniejsza emerytura dla wybranych
 
Aktualności
Zbiornik po wielkim remoncie
 
Koszykówka
Kraków zdobywa Jelenią Górę
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group