Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Policja Jelenia Góra Senior z Jeleniej Góry ofiarą oszustwa „na inwestycję w Orlen”. Policja ostrzega przed fałszywymi doradcami finansowymi Policja Jelenia Góra Jechał na zakazie, wbrew decyzji i z narkotykami, a także najprawdopodobniej pod kierował pod ich wpływem Policja Jelenia Góra Posiadał w domu narkotyki. Policjanci zabezpieczyli znaczne ich ilości Wiadomości z miasta Startuje naprawa drugiej nitki wiaduktu 112 Policjanci z Kowar zatrzymali podejrzanego o celowe podpalenie samochodu celem udaremnienia wykonania orzeczenia sądu Wiadomości z miasta 81. Rocznica Wybuchu Powstania Warszawskiego 112 Zatrzymali pedofila w Jeleniej Górze 112 Urwało koło na Sobieszowskiej Policja Jelenia Góra Bezpieczeństwo na drodze. Apel do użytkowników hulajnóg elektrycznych po wypadku w Staniszowie Aktualności Droga z Przesieki wciąż w fatalnym stanie Policja Jelenia Góra Jeleniogórscy policjanci apelują o ostrożność! Nie przekazuj danych ani kodów BLIK przez telefon! Policja Jelenia Góra Ukradł kosiarkę spod sklepu. Wpadł podczas transakcji sprzedaży Policja Jelenia Góra Skuteczne działania policjantów w celu zatrzymania osób poszukiwanych Policja Jelenia Góra Rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie w czasie wakacji – działania jeleniogórskiej policjantki i strażnika miejskiego Policja Jelenia Góra Jeleniogórzanka straciła blisko 91 tysięcy złotych. Oszuści podszyli się pod doradców inwestycyjnych Policja Jelenia Góra 3 miesiące w areszcie spędzi kobieta podejrzana o kradzież rozbójniczą Wiadomości z miasta Są jeszcze miejsca w jeleniogórskich szkołach średnich Aktualności Była huta szkła – będzie hotel Nekrologi Śmieci tylko do śmietników Wiadomości z miasta Będzie nowa nawierzchnia na wiadukcie Aktualności Kontrowersyjna inwestycja znów na biurku urzędników 112 1200 zł mandatu za dachowanie Aktualności Ulewa sparaliżowała Jelenią Górę Kilometry Retro pociąg do Karpacza – podróż w czasie i piękne widoki 112 Zatrudnił "na czarno" aż 20 osób Aktualności Uber wjeżdża do Jeleniej Góry Pieniądze Kłopoty Lake Hill 112 Pijany 16–latek (1,7 prom.) awanturował się w galerii
Sobota, 2 sierpnia
Imieniny: Gustawa, Kariny, Marii
Czytających: 8982
Zalogowanych: 45
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kromnów: Czesi zagrają w Kromnowie

Środa, 20 listopada 2024, 20:25
Aktualizacja: 20:29
Autor: IT Stara Kamienica
Kromnów: Czesi zagrają w Kromnowie
Cykl miał na celu organizację wspólnych koncertów z udziałem czeskich i polskich artystów. Ostatni koncert odbędzie się w sobotę w Kromnowie.

Miejsce: Artystyczna Galeria Izerska w Kromnowie.

Data: sobota (23.11.2024) godz. 16

Wystąpi Petr Rimsky & Misitu z Pragi oraz polski zespół Muzy Kuny.

Będzie to ostatni koncert w ramach projektu „Hudba znaczy Muzyka” dofinansowanego przez Europejski Fundusz Małych Projektów Interreg Czechy – Polska 2021-2027 za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

Twoja reakcja na artykuł?

6
60%
Cieszy
1
10%
Hahaha
1
10%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
10%
Złości
1
10%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy obawiasz się kolejnej powodzi?

Oddanych
głosów
952
Nie
14%
Nie, bo mieszkam na terenach nigdy nie zalewanych
32%
Tak
35%
Tak, może zalać mnie znowu jak w ubiegłym roku
13%
Bez przesady
6%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Czy możemy spać krócej?
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
112
Ona paliła marihuanę, a on uciekł – czołowe zderzenie na Bronka Czecha
 
112
Groźnie wyglądająca kolizja na drodze między Sosnówką a Staniszowem
 
Aktualności
Złoty Pociąg czeka na wydobycie
 
Aktualności
Magda Gessler biła talerze w Jeleniej Górze
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group