Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 2818
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Czad(omen)owy jubileusz na Zabobrzu

Niedziela, 10 czerwca 2018, 10:56
Aktualizacja: Poniedziałek, 11 czerwca 2018, 19:46
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Czad(omen)owy jubileusz na Zabobrzu
Fot. Przemek Kaczałko
Po raz szósty mieszkańcy Zabobrza, ale też pozostałych części Jeleniej Góry i turyści, mieli okazję bawić się podczas Festynu Rodzinnego organizowanego przez Jeleniogórską Spółdzielnię Mieszkaniową. Na zakończenie dnia pełnego atrakcji na scenie wystąpił Czadomen, co ściągnęło tłumy sympatyków disco polo.

Wielki Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka i 60-lecia JSM obfitował w atrakcje, a wśród nich: fotobudka, bezpłatne dmuchańce i inne urządzenia do zabawy dla dzieci, malowanie twarzy, balonowe ZOO, bańki mydlane, stoisko myśliwskie, klocki LEGO, maszyna kleksograficzna, warsztaty cyrkowe, klaun Rufi Rafi, eksperymenty naukowe, miasteczko ruchu drogowego Straży Miejskiej, stoisko policji, Państwowej Straży Pożarnej, występy jeleniogórskich przedszkolaków, ścianka wspinaczkowa, zorbing, tor przeszkód wipe up, mobilne pole golfowe, bubble football, gry i zabawy z animatorami Vesny, górska tyrolka, petanka TKKF, warsztaty programowania oraz liczne gry, zabawy i konkursy. Nie zabrakło też piłki wodnej w wielki basenie oraz poczęstunku dla dzieci.

Jak na jubileuszową imprezę przystało, był wielki tort z okazji 60-lecia Jeleniogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, a także pamiątkowe upominki dla osób i instytucji współpracujących przez lata ze spółdzielnią.

- Beż żadnego kadzenia jubileuszowego przyznaję, że współpraca Miasta ze spółdzielnią funkcjonuje dobrze. W końcu 30 tysięcy ludzi tutaj mieszka. Doskonała spółdzielnia, fajni ludzie - powiedział Marcin Zawiła, prezydent Jeleniej Góry, który był jednym z wyróżnionych za współpracę.

Jak podkreślił prezes JSM, najważniejsi w spółdzielni są mieszkańcy, stąd pierwszy kawałek tortu trafił właśnie do nich.

- Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa hucznie świętowała jubileusz. Co prawda, aura trochę nam pokrzyżowała plany i serce mi z tego powodu krwawi, ale to siła wyższa - powiedział prezes Mirosław Garbowski, prezes JSM. - Spółdzielnię tworzą mieszkańcy. To nie ja jestem najważniejszy, tylko oni - wyznał prezes, który cieszy się, że odbiór imprezy jest tak pozytywny i zapewnia, że w kolejnych latach również będzie się odbywał.

Na zakończenie dnia odbyły się koncerty. Najpierw wystąpiły Trzy Korony z utworami Krzysztofa Klenczona, a największą atrakcją była gwiazda disco polo - Czadomen. Podobnie jak niespełna dwa lata temu, gdy twórca takich hitów jak "Ruda tańczy jak szalona" wystąpił podczas Sylwestra na Placu Ratuszowym, na koncert przybyły tłumy mieszkańców Jeleniej Góry i okolic. Imprezę zakończyły pokaz laserów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (44)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1198
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group