Środa, 22 września
Imieniny: Maurycego, Tomasza
Czytających: 2337
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Coraz więcej jeleniogórzan głosuje

Niedziela, 10 maja 2015, 18:06
Aktualizacja: Poniedziałek, 11 maja 2015, 7:44
Autor: Mea
Jelenia Góra: Coraz więcej jeleniogórzan głosuje
Fot. Mea
33,86 % wyborców wzięło udział w głosowaniu na prezydenta Polski w Jeleniej Górze. – Do godziny 17.00 głosowało u nas ok. 500 osób. Nie było żadnych incydentów – mówiła Anna Szwed, przewodnicząca Komisji nr 11 w Jeleniej Górze.

Podobnie było w Komisji nr 24. - Od rana głosowało ok. 450 osób. Było spokojnie – powiedziała Elżbieta Sitarczuk, przewodnicząca.

Wyborcy z dumą przystępowali do głosowania. – Zawsze biorę udział w wyborach. Głosowałam na mojego kandydata za ciekawy program i za rozsądek oraz spokój. – Chciałabym, by nowy prezydent ułatwił start w dorosłym życiu młodym ludziom. Wiek emerytalny też powinien być obniżony – powiedziała Renata Okrajek.

- Chcę, by było dobrze w Polsce. Wiele jest do zmienienia. Mam głodową emeryturę i chciałabym, by została podwyższona – stwierdziła pani Marianna.

- Głosowałam, bo chcę mieć swojego prezydenta. Mój kandydat jest stateczny. Jeśli wygra, powinien zatrzymać młodzież w kraju – powiedział pan Maciej.

- Ten, kto nie uczestniczył w wyborach, niech później nie narzeka, bo głosowanie to nasz obowiązek. Głosowałam na kandydata, który jest przewidywalny. Gdy wygra, powinien dać pracę młodym i zlikwidować całkowicie umowy śmieciowe – dodała Ewa Wysocka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (52) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group