Sobota, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 5688
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Chojnik w rolach głównych

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Poniedziałek, 24 września 2007, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 25 września 2007, 11:58
Autor: KED
Fot. Dariusz Gudowski/rylit
Dobry występ jeleniogórskich badmintonistów

Hala przy Szkole Podstawowej w Piechowicach była areną turnieju badmintona z okazji Września Jeleniogórskiego. Po raz pierwszy zawody miały charakter dwudniowych zmagań tj. pierwszego dnia odbył się turniej gier pojedynczych, a drugiego gier podwójnych.

W turnieju, którego głównym organizatorem był Urząd Miasta w Jeleniej Górze, wzięło udział ponad 70 zawodników i zawodniczek z następujących klubów: KS Chojnik Jelenia Góra, UKS 2 Sobótka, UKS Milicz, Racket Bogatynia, TWMOSIR Bolesławiec oraz zawodnicy z Wałbrzycha i Wrocławia.

Wiele spotkań podczas turnieju stało na bardzo wysokim poziomie i dostarczyło kibicom wielu emocji. Gry rozgrywane były w trzech grupach wiekowych z podziałem na kobiety i mężczyzn. Występ gospodarzy należy ocenić bardzo pozytywnie gdyż zajęli oni wiele lokat medalowych.

<b>Miejsca na podium w poszczególnych kategoriach wiekowych zdobyli:</b>

<b>Gra pojedyncza młodzików - chłopcy</b>
<b>1.Arkadiusz Słupek - KS Chojnik Jelenia Góra</b>
2.Marcin Nowak - Rocket Bogatynia
3.Dawid Płaza - Rocket Bogatynia
<b>Gra pojedyncza młodzików - dziewczęta</b>
1.Kinga Rogalska - UKS 2 Sobótka
<b>2.Paulina Kaczorowska - KS Chojnik</b>
3.Dąbrówka Biegańska - UKS 2 Sobótka
<b>Gra pojedyncza juniorów młodszych:</b>
<b>1.Marcin Uram - KS Chojnik</b>
<b>2.Mateusz Pietruszka - KS Chojnik</b>
3.Wojciech Cerazy
<b>Gra pojedyncza juniorów młodszych - dziewczęta</b>
1.Urszula Nowak
<b>2.Melania Kozdra - KS Chojnik</b>
<b>3.Agata John - KS Chojnik</b>
<b>Gra pojedyncza open - mężczyźni</b>
<b>1.Rafał Kasprów - KS Chojnik</b>
2.Marek Wojnarski - Wrocław
<b>3.Adam Cimosz - KS Chojnik</b>
<b>Gra pojedyncza open - kobiety</b>
<b>1.Beata Korkuś - KS Chojnik</b>
2.Emilia Goldwasesser - UKS 2 Sobótka
<b>3.Magda Kamińska - KS Chojnik</b>
<b>Gra podwójna juniorzy młodsi - chłopcy</b>
<b>1.Jacek Figuła/Mateusz Pietruszka - KS Chojnik</b>
2.Wojciech Cerazy/Jakub Praszka
3.Marcin Biegański/Mariusz Sznurowski - UKS 2 Sobótka
<b>Gra podwójna juniorzy mlodsi - dziewczęta</b>
<b>1.Urszula Nowak/Urszula Śmiatanka - KS Chojnik</b>
2.Aleksandra Szkwarek/Sara Warkoczyk - UKS Milicz
3.Dąbrówka Biegańska/Kinga Rogalska - UKS 2 Sobótka
<b>Gra mieszana juniorzy młodsi:</b>
<b>1.Marcin Uram/Agata John - KS Chojnik</b>
2.Tomasz Kowalski/<b>Melania Kozdra</b> - Racket Bogatynia/KS Chojnik
<b>3.Arkadiusz Słupek/Paulina Kaczorowska - KS Chojnik</b>
<b>Gra podwójna - open</b>
<b>1.Adam Cimosz/Artur Korba - KS Chojnik</b>
<b>2.Rafał Kasprów/Przemysław Pietrzykowski - KS Chojnik</b>
<b>3.Adam Słomka/Paweł Słomka - KS Chojnik</b>

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group