Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 9195
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Chciał ją zrobić prostytutką w Niemczech

Wtorek, 16 marca 2010, 7:56
Aktualizacja: 7:56
Autor: TEJO
Prokuratura przedstawiła zarzuty mężczyźnie, który nakłaniał inną osobę do uprowadzenia kobiety do agencji towarzyskiej na terenie Niemiec.

Na wniosek Prokuratora Rejonowego w Kamiennej Górze miejscowy sąd rejonowy aresztował tymczasowo 30-latka z jednej z miejscowości powiatu. – Przedstawiono mu zarzuty nakłaniania innej osoby do uprowadzenia swojej byłej życiowej partnerki do agencji publicznej na terenie Niemiec, gróźb karalnych i powoływania się na wpływy – informuje szef Wydziału Śledztw Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze prokurator Marcin Zarówny.

Mężczyzna, którego podejrzany nakłaniał do uprowadzenia, nagrał rozmowę, a nagranie zostało przekazane organom ścigania. Za pierwszy z wymienionych czynów podejrzanemu grozi kara od 1 roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Sprawa ma związek z postępowaniem prowadzonym przez sąd rodzinny, a dotyczącym ustalenia sposobu wykonywania władzy rodzicielskiej nad małoletnim dzieckiem. Decyzja o zastosowaniu środka zapobiegawczego nie jest prawomocna w związku z wniesionym przez podejrzanego zażaleniem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (31) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group