Sobota, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 1922
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Chcą bezwzględnego zakazu aborcji – pikietowali

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 6 grudnia 2015, 11:02
Aktualizacja: 11:05
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Wczoraj (5.12) pod Wojewódzkim Centrum Szpitalnym Kotliny Jeleniogórskiej odbyła się pikieta zwolenników całkowitego zakazu aborcji. Przybyły trzy osoby spoza Jeleniej Góry z kontrowersyjnym transparentem prezentującym zdjęcie martwego dziecka oraz z trumienką i klepsydrą informującą o dokonanych zabiegach aborcyjnych w tym szpitalu. – Ten obrazek jest drastyczny, ale pokazuje prawdę – tłumaczyli sposób przekazu informacji pikietujący pod szpitalem.

- W całej Polsce organizujemy pikiety pod szpitalami, gdzie dokonują aborcji. Mamy informację, że tu również jej się dokonuje, dlatego tutaj jesteśmy, żeby pokazać jak ta aborcja wygląda i poinformować ludzi co się tutaj dzieje - powiedział Adam Brawata, koordynator regionalny Fundacji PRO - prawo do życia. Jak mówi organizator akcji, fundacja złożyła oficjalne pismo do szpitala z pytaniem o liczbę dokonanych zabiegów aborcyjnych, w odpowiedzi dostali informację, że w latach 2013-2014 w jeleniogórskim szpitalu dokonano 10 aborcji eugenicznych.

- Życie ludzkie zaczyna się od poczęcia i przerwanie tego życia jest zabójstwem – twierdzą uczestnicy akcji podkreślając, że nawet w przypadku gwałtu kobieta powinna urodzić dziecko dając za przykład Irenę van der Wende – jedną z kobiet, która żałuje poddania się aborcji. - Ona gwałcicielowi wybaczyła po paru latach, a sama po 20 latach okupiła to trzema dniami płaczu – powiedział Adam Brawata, który liczy, że po zmianie władzy w kraju uda się zmienić ustawę, by chronić każde ludzkie życie. Pikietujący twierdzą również, że nie ma znaczenia, czy w ciążę zajdzie osoba dorosła, czy dziecko. - Jeśli doszło do poczęcia dziecka, to znaczy, że ta osoba może urodzić – dodał A. Brawata.

- Jest to zgodne z moim sumieniem i wiarą. Zgodnie z tą prawdą powinniśmy walczyć o każde życie – argumentuje jedna z uczestniczek akcji Aleksandra z Czapli. Czy jako kobieta jest pani za całkowitym zakazem aborcji, nawet w przypadku gwałtu? - zapytaliśmy. - Tak, czytałam, że jest dużo świadectw kobiet, które mimo że zostały zgwałcone urodziły i nie żałują tego – powiedziała młoda kobieta dodając, że dziecko nie jest niczemu winne. Zatem to państwo powinno decydować (mocą ustawy) za kobietę, a nie ona sama? - dopytujemy. - Kto tutaj mówi o decydowaniu przez państwo? W momencie, kiedy kobieta została zgwałcona, to zadecydował już gwałciciel. To, że zabijemy dziecko w żaden sposób nie zmniejszy jej traumy, a ją powiększy. Gdy urodzi dziecko, może je oddać – stwierdziła Małgorzata Simura z Wrocławia - druga z uczestniczek dodając, że obecnie gwałciciel zostaje skazany na jakąś karę więzienia, a dziecko, które też jest ofiarą zostaje zabite.

Co o samej akcji, jak i całkowitym zakazie aborcji myślą jeleniogórzanie? - Ta akcja pokazuje rzeczywistość. To jest niezgodne z ludzką naturą, nie tak nas uczył Bóg i nasi rodzice – stwierdził na wstępie jeden z przechodniów Filip Staszewski z Jeleniej Góry, popierając na początku rozmowy całkowity zakaz. Jednak gdy dopytaliśmy, czy popiera zakaz nawet w ekstremalnych przypadkach jak gwałty, czy zagrożenie życia matki nastąpiła chwila refleksji. - Faktycznie, gdyby moja partnerka została zgwałcona nie wiem co bym zrobił. Chciałbym, żeby to była nasza wspólna decyzja, ale najlepiej by było, gdyby się na ten temat wypowiedziały same kobiety. Fakt faktem, bez nas – mężczyzn nie byłoby dzieci, ale to kobieta rodzi i to ona powinna decydować – ocenił po przemyśleniu nasz rozmówca.

- Jeśli jest zagrożenie życia i zdrowia kobiety, to czegoś takiego się dokonuje. Należy chronić życie, a rodzina sama powinna mieć możliwość rozwiązywania takich problemów – stwierdziła jedna z nielicznych kobiet, które zdecydowały się wypowiedzieć na temat aborcji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (91) Dodaj komentarz

~ 6-12-2015 11:38
Urwali się z choinki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~kizior 6-12-2015 11:48
To się nazywa pis przy korycie,banda deb...
~kizior 6-12-2015 11:49
"Gdzie jest krzyż,gdzie jest krzyż" :)
~wawaq 6-12-2015 11:56
Bezwzględny zakaz to jest chore. Widzę, że powrót do średniowiecza u niektórych. To jest każda indywidualna decyzja. Kłania się tutaj edukacja ludzi, którzy są przeciw.Są różne przypadki takiej decyzji. Nie można wszystkich "wrzucać do jednego wora". Gdyby ci ludzie zobaczyli indywidualne dramaty niektórych kobiet to by nie gadali takich głupot. Cieszcie się że was to nie spotkało.I jeszcze raz piszę nie wrzucajcie wszystkich Pań, które decydują się na aborcję do jednego wora....
~ 6-12-2015 12:02
Brawo REDAKCJO-nareszcie złapaliście temat a juz nie było żadnych tematów .Młoda dziewczyna i chlopak " odkryli Amerykę" no i działają, nie licząc sie z nikim i z niczym maja prawo narzucać przymus rodzenia ,wiedzą jak utrzymać dzieci ,wychować je zarobic na życie .Wygląda na to że swoja energią .mądrością i wiedzą zbawia świat.Dać im pare rózek po tyłku/Dzieci sie nie bije -wiem ale tonie dzieci i może wtedy klepki w w zdegenerowanym mózgu naskoczyłyby na miejsce/ a jak sie nudzą popedzić do roboty w hospicjum czy w domu dziecka albo do szpitala dla psychicznie chorychna leczenie.Może jeszcze da sie ich wyprostować.
~rydz miłościwy 6-12-2015 12:02
Zaczyna się wysyp średniowiecznych zamuleńców.Witamy w Polandeszu.
~olo 6-12-2015 12:03
Młodzi ludzie! A juz wypaczeni!!!! Cofnieci do Sredniowiecza Niech nad wami czuwa Ojciec Dyrektor i wierni mu Aniołowie!!!!!
~- 6-12-2015 12:09
Najstraszniejsze w tym wszystkim jest to że to młode towarzystwo takie nawiedzone.Pora zastanowić się nad emigracją,póki jeszcze można legalnie opus...ć granice 4rp.
~hmmm 6-12-2015 12:24
a gdzie msza? banda nie......
~ciemnogród 6-12-2015 13:07
Będzie rozwijany twórczo przez prezesa,Hozera Głodzia i Tadeusza oćca z Torunia.
~ 6-12-2015 13:10
Ratunku ciemnogród nastał w pełni!!!!!!!
~ 6-12-2015 13:16
Może ta św. trójca odwiedzi samotną matkę z dzieckiem " warzywem", mieszkającą na wsi z daleka od osrodków rehabilitacyjnych. Pobędzie tam 48 godz. zdana tylko na siebie , bez wsparcia i pieniedzy.
~pljemnik 6-12-2015 13:22
Bardzo ostro się protestuje przeciwko in vitro.Że to nie jest naturalne,że ileś tam zarodków ginie.A wg. kościelniaków zarodek to już człowiek,więc in vitro=aborcja.Do stworzenia człowieka potrzeba:1.Kobiety+ jej jajeczko.2.Mężczyzny + jego plemnika.No i tego trzeciego.Człowiek wg kościoła ma duszę.Skąd więc ona w zarodku?Własnie od tego trzeciego-czyli od Stwórcy.Zatem w procesie in vitro uczestniczy on czynnie,powiem więcej:gra główną rolę.Koronny argument koscielniaków,że człowiek czyni różne świństwa bo ma WOLNĄ WOLĘ,tu nie wchodzi w grę.Wolna wola jest udziałem ludzi.ALE duszę już daje ktoś inny.U którego problem wolnej woli nie istnieje.Czyli co?Zmuszono go?Jak?Wniosek prosty: GDYBY STWÓRCA BYŁ PRZECIWNY IN VITRO,NIE DAŁBY DUSZY. Czyli znów kościelniacy wyleźli przed orkiestrę.I łżą.
~pljemnik 6-12-2015 13:26
No pikietanci, jak to jest z tym in vitro? Protestujecie, więc pewnie wiecie, macie informacje, których nie ma nikt inny. Pokażcie je nam, dajcie nam szansę zejść z drogi złego mniemania. Przecież głownie wam chodzi o to, żeby nie grzeszyć. A sami popieracie kłamstwa.
~warzywo 6-12-2015 13:57
A ktomtej chołocie pozwolil na akcje na terenie przyszpitalnym, czy mieli zezwolenje gdzie straź miejska
~angel 6-12-2015 13:57
Ciemnogród w akcji !! I będzie teraz tego coraz więcej pod przywództwem PIS i ojca dyrektora !! Konstytucje mają za nic, prezydent ma w nosie wyroki TK. Ale 500 zł na dziecko dostaną. he he he!!!
~olo0022 do angel 6-12-2015 14:04
pamiętaj o tym że jeżeli komuś dadzą 500zł na dziecko to najpierw mu zabiorą co najmniej 600zł
~max123 6-12-2015 14:06
a to jedno dziewczę to zakonnica!~bo suknię ma jakby od habitu
~no własnie 6-12-2015 14:20
suknia do samej ziemi w mini nigdy pewnie nie była hehehe bueheheheh:)
~Jak można zgwalcic prostytutke 6-12-2015 14:50
Ubrała się w suknię do kostek, żeby jej ktoś nie zgwałcił, szczególnie aseksualna postać.
~Młody123 6-12-2015 15:37
Gratuluje odwagi ponieważ cieżko jest dawać takie świadectwo w naszym społeczeństwie tez jestem za całkowitym zakazem aborcji
~- 6-12-2015 15:43
zakaz aborcji i oczywiście przywrócenie kary śmierci, tak po katolicku żeby był komplet
~xxx 6-12-2015 15:56
Dać każdej z tych dewot po jednym dziecku z porażeniem mózgowym do opieki na rok..i obstawiam że na 100% wyleczyli by się z takich średniowiecznych pomysłów.
~wow 6-12-2015 16:28
To jakieś n...lki pewnie z pisu!!!
~Marian Kowalski, były działa 6-12-2015 16:30
Marian Kowalski, były działacz i kandydat na prezydenta z ramienia Ruchu Narodowego, wydał następujące oświadczenie w sprawie wydarzeń ostatnich dni: Poseł Ryszard Petru wezwał swoich zwolenników do wyjścia na ulice w obronie demokracji. Pretekstem jest spór o Trybunał Konstytucyjny. Mamy wszelkie powody, by uważać Pana Petru za reprezentanta interesów G. Sorosa w Polsce.
~as 6-12-2015 16:31
Komunistyczna kotlinka. Same lewaki. Singel i pies. Szczyt marzeń
~rencista 6-12-2015 16:54
czemu ci pomyleni sami nie wezma sie za produkcjedzieci bez zlobkow. przedszkoli i bez pracy godziwej dla dzieciorobow.czemu sie nie wezm a za alimenciarzy co naklepali dzieci i nawet nie wierdza ile maja wnukow. znam takich co alimenty placa ich rodziece bo uporczywie sie uchylaja a sady i komornicy ida najmniejsza linia oporu.wcale sie nie dziwie ze mlodzi uciekaja z polski tam gdzie sa inne prawa i socjal i tam maja dzieci a do polski przyjezdzaja bo jest tanio.
~cieplicc 6-12-2015 16:55
masakra jakaś PISLAM ...
~Danuta Glinda 6-12-2015 17:09
do wawag z 11:56 co to znaczy nie wrzucac wszystkich Pan do jednego worka ???kazda kobieta ma prawo wyboru (nawet jesli kk czy rzad sobie tego nie zyczy czy inni ,ktorzy chca narzucac innym swoje fundamentalistyczne" prawdy")i taki powinna miec ,dlatego nie mozna segregowac jednej czy drugiej z tym wrzucaniem do worka.Jezeli jestem protestantka nie zakazuje komus sie modlic :-)))))ja w przeciwienstwie do Pani Wende nie zaluje i wrecz podpowiem innym ze to jest swietne rozwiazanie/altrnatywa w kazdym przypadku ,mysle bez wzgledu na to czy mowimy o jakis powiklaniach czy nie.Mamy prawo do roznych definicji w tej sprawie i taki wybor powinno dac sie kobiecie,a nie zmuszac kogos do czegos czego sie nie chce.Nie kazdy ma do tego predyspozycje i to trzeba uszanowac.
~do as 6-12-2015 17:16
goń się błaźnie,nie trzeba być lewakiem żeby być przeciwnym ciemnogrodowi.
~angel 6-12-2015 17:18
Kowalski i narodowcy to następne oszołomy w tym kraju !!!
~angel do olo0022 6-12-2015 17:24
Dobrze o tym wiem, ale ciemniaki nie wiedzą i się cieszą. PISlam mydli wszystkim oczy obietnicami, które są bez sensu. Zamiast zabrać się do tzw "naprawy państwa " co jest oczywiście tylko przedwyborczym pustym gadaniem, zabrali się za rozwalanie państwa, za chwilę będą aresztowania, nękanie ludzi i różne inne atrakcje !!
~ 6-12-2015 17:30
a potem będą zwłoki noworodków ukryte w beczkach lub innych ciemnych miejscach.
~zaboberek 6-12-2015 17:50
Punkt widzenia,zależy od punktu siedzenia. Jestem przekonany,że w przypadku gdyby mieli dzieci-roślinki,brak środków finansowych na rehabilitację i opiekę prywatnych pielęgniarek i głodowe pensji,wówczas zmieniliby pogląd na aborcję. Decydujący głos w tej sprawie powinny mieć kobiety,których ta sprawa dotyczy a nie osoby starsze i chłopcy w czarnych sukienkach.
~JELENI OGÓR 6-12-2015 18:05
Już samo istnienie tych protestujących oszołomów jest dowodem na to, że aborcja powinna być dozwolona dla każdej kobiety która jej zechce.
~s-1 6-12-2015 18:21
za aborcją są tylko ludzie zdegenerowani ,pederaści,libertyni oraz d...le innej opcji nie ma.
~ateistka 6-12-2015 18:23
W tej całej wypowiedzi protestującej młodej Pni jest jeszcze taki jeden mały problem. Co z osobami niewierzącymi,których ani rodzice ani Bóg tak nie uczył? Przy kontrowersyjnych sprawach ciągle się słyszy że tak Bóg chciał, że działamy zgodnie z wolą Boską. Nasz kraj robi się Państwem kościelnym. Panie katechetki uczą w szkole biologii, nie kryjąc się z tym że są zwolenniczkami kreacjonizmu. To zaczyna byś przerażające. Ziemia jest przeludniona a nas namawiają do prokreacji. Oczywiście zdecydują za nas kobiety , panowie , wiekowi, którzy bardzo często w momencie kłopotów po prostu znikają:)
THX1138 6-12-2015 18:25
To czego domagają się ci protestujący urąga podstawowym prawom człowieka. Z jakiej racji ktoś za kobietę ma decydować czy chce urodzić ?
~ja 6-12-2015 18:33
d...liada
~do ateistka 6-12-2015 18:36
islamscy terroryści mordują gwałcą i niszczą także dlatego że ich bóg tak chciał. a co do gwałcenia to dziecko z gwałtu często idzie potem w ślady swego zwyrodniałego ojca
~Jarosław Z. 6-12-2015 18:40
OK - może i jestem za zakazem, ale to sprawa tylko moja. A ten gutek i te damy nigdy nie przeżyli dobrego s...xu, no i prawdopodobnie nigdy nie przeżyją.
~Mikołaj2015 6-12-2015 18:51
Sumienie,wiara i ciało kobiety /mężczyzny też/, i wara od tego postronnym osobom. Każdy z nas ma wolną wolę i rozum. I Państwo i Kościół nie powinni ingerować w te sprawy, gdyż jest to zwykły zamach na wolność osobistą. Koniec i kropka. A każdy może mieć swoje odrębne zdanie w tej sprawie, to jest z kolei wolność słowa. Ale po cholerę te pikiety i wymachiwanie transparentami marnowanie energii i czasu. Zajmijcie się lepiej konkretną pomocą dla dzieci chorych, kalekich, osieroconych i z biednych rodzin. Ale to już pewnie za duże wyzwanie, bo na to potrzeba by było poświęcić o wiele więcej swojego czasu i zaangażowania. Lepiej pokrzyczeć sobie przez chwilę i wrócić do ciepłego domku przed telewizor i pooglądać się w wiadomościach. co to żeśmy najlepszego zrobili dla ludzkości.
~ 6-12-2015 19:03
banda t...ków i ciemnoty nie potrafiącej przemyśleć kilku kroków do przodu. Paniom pikietującym życzę gwałtu i ciąży oczywiście nim spowodowanej.
~rwe 6-12-2015 19:08
heh oszołomów nie brakuje...
~525252 6-12-2015 19:25
obraz wojny też jest drastyczny i pokazuje prawde, dlaczego nie pikietują przeciwko wojnie i przeciw naszym wojskom które są np w iraku czy afganistanie?????
~kojot 6-12-2015 19:55
Trzy oszołomy się zebrały i o życiu g...o wiedziały.PIS rządzi ,więc dekrety średniowiecza nam zapodaje.
~@ 6-12-2015 19:56
Dlaczego to zdjęcie jest przysłonięte? Prawda szokuje? W mediach również nie pokazuje się filmów z wstrząsających egzekucji IS, a są one w necie dostępne, taki film zaszokowałby Europejczyków i pewnie gwałtowniej by reagowali na miliony uchodźców z tych terenów.
~6996 6-12-2015 19:59
Zarodek jest człowiekiem ? To dlaczego 500 .- nie dostanę na poczete lecz dopiero na urodzone ?
~Wiesniak 6-12-2015 20:25
Jestem z miejscowości pod Jelenią Góra. To co zaczyna się w naszym kraju to jest jakis dramat...
~ssh 6-12-2015 20:33
niedługo będą chcieli zakazu masturbacji... tyle milionów plemników ginie każdego dnia.....
~ 6-12-2015 20:47
@ 06-12-2015 19:59 | ~6996 | 213-*-120-232.adsl.inetia.pl (213.*.120.232 - Co racja, to racja. 500 zł należy się za każde poczęte. Powinno być honorowane zaświadczenie od ginekologa rodzinnego.
~Pkp 6-12-2015 21:04
Ciemnogrod i tyle... Ciekawe czy Pan prezydent tez by byl taki madry gdyby np zgwalcono jego corke? Kazdy powinen miec prawo glosu. Oczywiście zdecydowanie niedopuszczalna jest aborcja na zasadzie "przypadkowy koles zalal formę na imprezie to usune" ale w przypadku gwaltu czy tez wad plodu i zagrożenia zycia matki decyzja nalezy do osoby dotknietej i nikt ani zadna ustawa nie ma prawa decydowac... pis czyli polska i sredniowiecze
~dde 6-12-2015 21:09
Jak kobieta, która nie została zgwałcona może wypowiadać się w imieniu tych które zostały zgwałcone- gorszej hipokryzji nie ma chyba nigdzie indziej. Po za tym każdy powinien mieć PRAWO postępować zgodnie z WŁASNYM SUMIENIEM a nie z sumieniem innych! Nie każdy jest fanatycznym katolikiem!
~ciekawa nr.1 6-12-2015 21:59
A jakie z...biste zainteresowanie było. Pewnie Parkingowy nie wiedział o co chodzi. Dzieciaki do szkoły bo jutro będzie PAŁA
~kicikicimjał 6-12-2015 22:06
Nie dziwię się tym ludziom. Z takimi gębami nie mają szans na żadną karierę, więc tylko tak mogą zaistnieć. Przeto się czepili zarodka jak brzytwy i "dują trupy" spokojnym ludziom. Najfajniejsze są te czytające babcie. Widzę, że akurat im się aborcja szykuje w najbliższych dniach. Pewnie pod choinkę. No cóż, kretyństwo promieniuje z Torunia na cały kraj, porażając pisiorów.
~ateistka 6-12-2015 22:27
W tej całej wypowiedzi protestującej młodej Pni jest jeszcze taki jeden mały problem. Co z osobami niewierzącymi,których ani rodzice ani Bóg tak nie uczył? Przy kontrowersyjnych sprawach ciągle się słyszy że tak Bóg chciał, że działamy zgodnie z wolą Boską. Nasz kraj robi się Państwem kościelnym. Panie katechetki uczą w szkole biologii, nie kryjąc się z tym że są zwolenniczkami kreacjonizmu. To zaczyna byś przerażające. Ziemia jest przeludniona a nas namawiają do prokreacji. Oczywiście zdecydują za nas kobiety , panowie , wiekowi, którzy bardzo często w momencie kłopotów po prostu znikają:)
~YYYYYRek 7-12-2015 0:01
trzeba jeszcze zabronić leczenia wszystkich chorób bo bakterie to też żyjątka boże należałoby jeszcze wprowadzić nakaz zarażania się aids lub przynajmniej brania leków osłabiających odporność by organizm czasen nie zabił tych biednych żyjątek, po za tym no niestety nie lubię zachodu no ale lewacy jednoczcie się i walczcie bo niedługo to grypę będziemy leczyć "na 6 zdrowasiek do pieca"
~xx 7-12-2015 0:23
wydaje mi się że ci młodzi to tylko jacyś statyści wystawieni przez grubszych cwaniaków,którzy mają w tym robieniu fermentu jakiś cel i nie bardzo chcą się ujawnić.
~aadam 7-12-2015 2:45
Tym ludziom już zrobiono aborcję mózgu. Za późno dla nich na jakikolwiek ratunek.
~alfaomega 7-12-2015 9:22
Ileż w tych wpisach zajadłosci,nienawiesci,pogardy dla wszystkigo co prawe,dobre i szlachetne. Mam pytanie: czy należałoby niszczyć rowniez i te zarodki ,z których i Wy rozwineliscie się? Z waszego punktu widzenia,miałoby się na to wielką ochot.Ale ON oddał za nas wszystkich swoje życie,abysmy stawali się lepsi,abyś uczyli się tej Miłosci,którą jest ON sam...TO WIELKA MIŁOŚĆ!!!!!!
~zaboberek 7-12-2015 9:47
do 09:22 Nick masz owszem,owszem ale treść wpisu wskazuje,że na forum publicznym uprawiasz rekolekcje.Twoje wypowiedzi ad personam są nie na miejscu.
~do alfaomega 7-12-2015 10:30
prawe i dobre ?? to pojęcie względne jako alfaomega powinieneś to wiedzieć , więc dla ciebie prawym i dobrym jest zmuszanie kobiety która przeżyła dramat gwałtu do jeszcze 9-miesięcznej katorgi uwieńczonej bolesnym porodem (jakby było mało tego że nasza służba zdrowia to tragedia zwłaszcza położnictwo) i żeby potem ktoś jeszcze inny padł ofiarą tego genetycznie po ojcu zwyrodniałego dziecka ???? no super widzę że palenie na stosie zmieniliście na subtelniejsze podłości i sadyzm
~ 7-12-2015 10:39
Czy ci protestujący robili cokolwiek dla już urodzonych ułomnych dzieci lub matek ze zniszczonym zdrowiem przez ciąże lub żeby dzieci z gwałtu nie stały się takim psychopatą jak ich ojciec ?????????????
~Antypis 7-12-2015 10:51
A co gdyby kobieta miala urodzic dziecko po gwalcie, ktorego by nie chciala?! Banda durni i nic wiecej!
~gosccc 7-12-2015 11:02
hheh co za pajace
~przykrywka 7-12-2015 12:01
Bo w tym czasie sługusy Antoniego pipprzżą o broni nuklearnej u nas.
~dószyczka 7-12-2015 14:27
Pytanie zasadnicze. Kiedy z plemnika i jajka powstaje człowiek? Odpowiedź kościoła brzmi: od razu. Żeby powstał człowiek, musi być w nim dusza. Dlatego w tym akcie MUSI uczestniczyć ten, kto daje DUSZĘ. Ponoć wszyscy wiedzą kto to taki. Ponieważ wiele poczęć dzieje się w wyniku gwałtu, wniosek jest prosty: STWÓRCA WSPÓŁUCZESTNICZY W DZIELE GWAŁTU. I pytanie na koniec: CO DLA STWÓRCY JEST WAŻNIEJSZE: Problem współuczestnictwa W GWAŁCIE, CZY POWSTANIE na chama NOWEJ OFIARY KREACJONIZMU? Wychodzi na to, że DLA STWÓRCY istotniejsze od czynu potępieńczego jakim jest gwałt, jest stworzenie kolejnej ofiary, która całe swoje najczęściej zassrrane (w wyniku gwałtu) życie będzie go chwaliła i wywyższała. TOTALNE KRETYŃSTWO. Nie uważacie? A co na to ksiądz dobrodziej, któremu – jak słyszałem - don
~dószyczka 7-12-2015 14:33
oszą nasze wypowiedzi?
~Wiesiek123 7-12-2015 15:07
Wielki szacun dla pikietujących. Mają odwagę pokazać publicznie swoje poglądy narażając się na oplucie przez większość....
~pensylwania 7-12-2015 16:20
Ok, nie ma sprawy. ALE! Każdemu z tych oszołomów dałabym do wychowania dzieci z wadami genetycznymi, które nie sa zdolne do jakiejkolwiek samodzielnej egzystencji i skazane na laskę drugiego człowieka, w tym wypadku matki, bo tatusiowie najczęściej zmywają się gdzie pieprz rośnie. Ciekawa jestem, która z tych pikietujących panienek podjęłaby sie takiego wyzwania. Owszem, jeżeli aborcję traktuje sie jako zabieg kosmetyczny to jak najbardziej, ale w przeciwnym wypadku to dajcie ludziom spokój i pozwólcie podjąć decyzję średniowieczne ciemniaki.
~fan sekty pis 7-12-2015 17:30
oczołomstwo wylazło i pikietuje. niektórym po wyborach w du...dach się poprzewracało. na zdjęciach widać trzy niewykonane na czas aborcje.
~eco 7-12-2015 17:58
Przecież na pierwszy rzut oka widać, że to jakaś kościelna sekta. Moze zakonnice oddelegowane do roboty w terenie. Pod osłoną kleryka, naturalnie. Normalni, młodzi ludzie tak się nie zachowują.
~Boos 7-12-2015 18:48
Moi drodzy cierpliwości za dziesięć lat będziecie na prawdę wolni od kościelnej sekty zamieszkacie w cudownym kalifacie jeleniogórskim z pięknymi minaretami cofniecie się o 1400 lat będziecie zadowoleni
~pikuś 7-12-2015 20:01
Brawo !7:30 tekst " na zdjęciach widzę trzy niewykonane na czas aborcje " zasługuje na gromkie brawa SUPER !!!
~oko 7-12-2015 20:01
ale manifa:) tłok jak cholera
~Tusk 7-12-2015 20:21
teraz będzie coraz gorzej, to już nie Tuska, a wina prezesa i ojca dyrektora!!!
~alfaomega 7-12-2015 20:50
Tylko miłość jest twórcza! ........Plucie ,nienawiść zajadłość ,zabijanie prowadzi do ...niczego.
~Ania Z 7-12-2015 22:06
przydrożna dziwka ma więcej boga w sercu (choćby dlatego że daje ulgę spragnionym seksu) niż ci protestujący którzy się żeby kobietom zabraniać to do czego powinny mieć niezbywalne prawo a bóg jakby chcał żeby na zakazch się wszystko opierało to stworzyłby nas jako bezwolne roboty więc to jestsprawa sumienia kobiety i nic nikomu do tego
~Ania Z 7-12-2015 22:09
przydrożna dziwka ma więcej boga w sercu (choćby dlatego że daje ulgę spragnionym seksu) niż ci protestujący którzy się żeby kobietom zabraniać to do czego powinny mieć niezbywalne prawo a bóg jakby chcał żeby na zakazch się wszystko opierało to stworzyłby nas jako bezwolne roboty więc to jestsprawa sumienia kobiety i nic nikomu do tego
~ 7-12-2015 23:48
Te dziewczyny i ci chłopcy powinni kilka lat pracować jako wolontariusze z dziećmi bardzo mocno opóźnionymi w rozwoju, a także porozmawiać z kobietami, które doświadczyły gwałtu. A najlepiej jakby adoptowali takie dzieci opóźnione w rozwoju, od razu po dwoje. Są dorośli, jak widać na zdjęciach, więc mają pole do popisu, a nie na hipokryzję. Dzieci opóźnionych w rozwoju jest pełno w domach małego dziecka, więc mogą zdać egzamin z wiary.
~Kaymak 8-12-2015 7:28
Jak czytam te opinie to mam wrażenie że większość wylewa żale że nie została wyskrobana bo ze względu na Swoją ułomność ma bardzo ciężko w życiu
~z opowiadań 8-12-2015 8:20
pamiętam jak kiedyś mówiło się o aborcji "usunięcie, przerwanie ciąży". Znajome mi kobiety czasami wspominały, a to przy kawie, a to z racji spotkania na ulicy - byłam dzieckiem. Kiedyś to była norma, że się "przerywało", były to dramaty, albo "taka po antykoncepcja". Dziś wiemy więcej, jesteśmy bardziej świadomi, ale to jest sprawa indywidualna każdej kobiety i mężczyzny, tak, tak, bo pomijamy ojców w tej materii, bo co on czuje gdy jego żona "przerywa ciąże"? A takie zdjęcia w powiększeniu zawsze będą drastyczne, kogokolwiek, cokolwiek tak zobrazujemy to będzie drama, zdjęcia powinny być zakazane, mogą oglądać je dzieci, a ja nie chcę aby moje dzieci oglądały jakiekolwiek drastyczne fotografie. Czasem jest tak, że coś nie jest albo białe lub czarne, niekiedy jest szare lub szare :/
~ 8-12-2015 9:02
Prezes PISu bedac Bog wie jakiej orientacji seksualnej, w zyciu nie zapragnal zony ani potomstwa, takie nakazal prezydentowi i rzadowi dyrektywy Jak wladca nie to i pragnacy dziecka -TEZ NIE. Reszta ma G do powiedzenia. Alternatywa jest wspozycie z.... KOTEM, ten, jak wypraktykowal prezes w ciaze nie zachodzi, no czase udrapie.
~ABC 8-12-2015 9:19
Bezwzględny zakaz ???!!! .Ciekawe jakby ktoś brutalnie zgwałcił Panią po prawej , lub po lewej i w wyniku tego zaszły w ciążę a potem ginekolog potwierdził ,że dziecko będzie bez nóg i rąk . To co wtedy ??? . CIEMNOGRÓD !!! . Lekarze stosujący się kartą sumienia , czy jak to tam zwał , powinni zmienić zawód . Ich obowiązuje tylko jedna przysięga ,przysięga HIPOKRATESA . Jeżeli tego nie rozumieją , to do łopaty .
~do Kaymak 8-12-2015 9:22
daj dobry przykład i adoptuj ułomne dziecko
~ 8-12-2015 12:02
- Co to jest jajecznica? - Kurczę pieczone, poczęte i nie narodzone
~johnny 10-12-2015 22:10
Pisis w natarciu. Jak widać, jaki kraj, tacy radykałowie.
~ 19-12-2015 20:52
Oby wszystkie uczestniczki zaszly w niepozadana i chora ciaze. Zobaczymy czy beda chowac urodzone roslinki.
~~~~~ 3-01-2016 21:30
Nie można zabicia dziecka, narodzonego czy też nie, przyjąć jako normę. Nie jest to również żadne prawo człowieka? Bo do czego ono ma niby być? Czy człowiek jest Bogiem? Jeżeli nie wierzy, jest ateistą, czy ma mo...lne, etyczne prawo do zabicia drugiego człowieka? Stąd krok do eutanazji, selekcji, decydowania kto ma żyć a kto nie. Czy nie przerabialiśmy tego na tym naszym Świecie? Pikieta obrońców życia nie jest żadną akcją PIS-u. Obrońcy pikietowali wcześniej, pikietują teraz. Mają do tego pełne prawo. Tak jak mają prawo do innego zdania wszyscy ci, którzy pod artykułem umieścili swoje komentarze. Są tacy obrońcy życia, którzy nie wracają przed telewizor, ale są aresztowani i odbywają kary więzienia za obronę życia dzieci nienarodzonych. A te wpisy o średniowieczu i i im podobne
~~~~~ 3-01-2016 21:35
świadczą, nie obrażając nikogo, o niedojrzałym rozumieniu problemu.
~ 5-01-2016 13:20
Mikolaju 2015, Ci tepi zwolennicy PISu w oslepieniu i nienawisci do tego co jest odmienne (czyli normalne) od tych dziwolagow, nie widza poza schizofrenicznym JK i jego postanowieniani, woli pozostalej, wiekszej czesci narodu. Czemu im sie dziwic? Trzeba zaplakac nad ich glupota i obluda.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group