Sobota, 4 lipca
Imieniny: Malwiny, Odona
Czytających: 5473
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Certyfikat „European Language Label” dla Śniadeckiego

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 29 września 2017, 8:27
Aktualizacja: 10:01
Autor: ZSOiT
Fot. Użyczone/ZSOiT
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Jeleniej Górze otrzymał certyfikat European Language Label, czyli europejski znak jakości i innowacyjności w nauczaniu języków obcych, za projekt „Warsztaty językowe w Niemczech”.

Konkurs ELL ma charakter międzynarodowy – odbywa się w 28 krajach europejskich. Do obecnej – szesnastej w Polsce – edycji, zgłoszono 46 projektów. Certyfikatem wyróżniono cztery, w tym tylko jeden dotyczący dydaktyki języka niemieckiego, realizowany właśnie w jeleniogórskim „Śniadeckim”. Pomysłodawcą i koordynatorem projektu jest Ewa Lewicka.

Wręczenie nagród odbyło się 25 września podczas gali w warszawskim Muzeum Historii Żydów Polskich. - To wyróżnienie należy się nauczycielom od lat zaangażowanym w innowacyjne techniki kształcenia języka niemieckiego – mówi dyrektor ZSOiT Elwira Kozak. - Takie sukcesy budują wizerunek szkoły, jej dobre imię - podkreśla.

Krajowa edycja konkursu prowadzona jest przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji – Narodową Agencję Programu Erasmus + oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group