Środa, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 10084
Zalogowanych: 21
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Cenne nagrody za dobre kadry – czekamy do 9 lutego

Poniedziałek, 1 grudnia 2008, 9:29
Aktualizacja: Poniedziałek, 9 lutego 2009, 11:09
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Cenne nagrody za dobre kadry – czekamy do 9 lutego
Fot. Organizator
Uwaga, młodzi miłośnicy fotografii. Macie szansę zaistnieć jako twórcy dla szerszej publiczności. Drogę do kariery może Wam otworzyć sukces w konkursie organizowanym przez samorząd uczniowski Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Jeleniej Górze. Organizator przedłużył termin dostarczania prac, który upływa w najbliższy poniedziałek, 9 lutego.

To pierwsza taka inicjatywa wymyślona przez młodych ludzi dla swoich koleżanek i kolegów. A także próba zaakcentowania silnej obecności młodzieży pośród tych, którzy hobbistycznie zajmują się fotografowaniem. Hasło konkursu: "Nasz region. Co nas smuci a co cieszy".

– Konkurs ten organizowany jest przez Szkolny Samorząd Uczniowski w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Jeleniej Górze przy współpracy z fotoreporterem "Polska the Times" Marcinem Oliva Soto. Celem organizatorów jest stworzenie miejsca dla pasjonatow amatorów fotografii, którzy nie mają zbyt wiele okazji do pokazania swoich prac – mówi Kamil Łyziak, pomysłodawca przedsięwzięcia, nad którym patronat medialny objął tygodnik i portal „Jelonka.com”. - Ze względu na duże zainteresowanie konkursem zapraszamy do udziału także studentów - poinformowali organizatorzy.

Zgłoszenie do konkursu w formie ZESTAWU 6 zdjęc (format 15*21 lub większy) należy dostarczyć do ZSO nr 1 , ul. Kochanowskiego 18 58-500 Jelenia Góra, pierwsze piętro pok 104, p.Aleksandra Pilch. Można to zrobić zarówno pocztą (z dopiskiem KONKURS) jak i osobiście zostawiając kopertę na portierni w/w placówki. Każda z 6 prac, oraz koperta winna zawierać dane: imię, nazwisko autora, adres, telefon oraz nazwę szkoły. Termin składania prac: 9 lutego 2009. Uroczyste wręczenie nagród oraz wernisaż wystawy pokonkursowej odbędzie się 25 lutego w ZSO nr 1. Już teraz możemy zdradzić, że trzy prace ocenione przez jury jako najlepsze zostaną opublikowane w tygodniku Jelonka.com wraz z rozmową z ich autorami.

Wszystkich chętnych organizatorzy zapraszają na stronę konkursu www.konkursfoto.com.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (27)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
856
Jest nowy
6%
1-5 lat
14%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
19%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
Nie mówią po polsku
 
112
Oddali hołd zmarłym
 
112
Interwencja pod galerią
 
Edukacja
Tak przywitali mistrzynię!
 
Aktualności
Porzucili samochody na drodze!
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group