Wtorek, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 5483
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Cela zamiast darmowego obiadu „za ochronę”

Wtorek, 24 marca 2009, 17:15
Aktualizacja: 17:16
Autor: TEJO
Zastraszyli właściciela i pracowników jednej z restauracji i…. są już za kratkami. Zatrzymani na gorącym uczynku przez policję z Kowar bandyci mają więcej grzechów na sumieniu.

Przestępcy próbowali zastraszyć właściciela i pracowników jednej z restauracji w regionie i zmusić ich do określonego zachowania – to ustalenia policji. – Sprawcy żądali darmowych posiłków w zamian za pseudoochronę. W przypadku nie spełnienia żądań grozili im spaleniem lokalu, samochodów i uszkodzeniem ciała.

Podczas jednej z wizyt w lokalu w celu uprawdopodobnienia swoich zamiarów pobili kufle, kieliszki i zniszczyli inne przedmioty o łącznej wartości 1000 zł na szkodę właściciela. Wpadli w ręce policjantów na gorącym uczynku zastraszania pokrzywdzonych – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

Sprawcy trafili do policyjnego aresztu. Byli już notowali za inne przestępstwa. Za wymuszenie rozbójnicze, uszkodzenie mienia i groźby grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Zostali już tymczasowo aresztowania na okres 3 miesięcy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group