Piątek, 22 stycznia
Imieniny: Anastazego, Wincentego
Czytających: 7543
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: „By jutro było bez obaw”. SLD ruszyło z kampanią

Piątek, 9 września 2011, 8:37
Aktualizacja: Niedziela, 11 września 2011, 12:17
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: „By jutro było bez obaw”. SLD ruszyło z kampanią
Fot. Petr
Wczoraj, 8 września na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze odbyła się oficjalna prezentacja „tutejszych” kandydatów lewicy do parlamentu. – Zagłosujcie na nas, by jutro było bez obaw – usłyszeliśmy z pokładu angielskiego autobusu.

Wczorajsze spotkanie z kandydatami z listy Sojuszu Lewicy Demokratycznej do parlamentu z okręgu jeleniogórsko-legnickiego odbyło się o godzinie 18.00 na Placu Ratuszowym. A ściślej, na pokładzie angielskiego autobusu zaparkowanego przy budynku Ratusza, z którego politycy lewicy przemawiali do jeleniogórzan.

– Nadszedł czas na zmiany. Czas, w którym to wy musicie podjąć decyzję. Już wkrótce, tzn. 9 października 2011 wybierzcie nas, „apostołów”, którzy onegdaj wyciągnęli Polskę z kryzysu i dziś też mogą to zrobić. To my chcemy prawa i sprawiedliwości a nie partia, która chce tego jedynie z nazwy. Pragniemy równości, spokoju, jak również godnych warunków do życia dla nas wszystkich. Zagłosujcie na nas, by jutro było bez obaw – mówił do uczestników spotkania Ryszard Zbrzyzny, poseł i kandydat na posła na Sejm RP z ramienia SLD.

Mniej więcej taki sam klimat miały też wystąpienia pozostałych kandydatów SLD do Sejmu i Senatu, którym towarzyszyły występy zespołów muzycznych. – Rozpoczęliśmy kampanię. Tu, na Placu Ratuszowym; na pokładzie autobusu, który odwiedzi każdy z okręgów wyborczych. I w towarzystwie kapel, które zagrały i dla nas, i dla jeleniogórzan. Bardzo się cieszę, albowiem wypadło to całkiem nieźle – podsumowała Elżbieta Zakrzewska, poseł na Sejm RP i członkini Unii Pracy. W mitingu uczestniczył także kandydat na posła, były prezydent miasta Józef Kusiak.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (127) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group