Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 20 marca
Imieniny: Aleksandry, Klaudii
Czytających: 16429
Zalogowanych: 100
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Burmistrz z zarzutami

Czwartek, 30 czerwca 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 lutego 2006, 15:33
Autor: Radio BRW
Po dwugodzinnym przesłuchaniu wrocławska prokuratura postawiła trzy zarzuty burmistrzowi Polkowic. Samorzadowca zatrzymano wczoraj.

Prokuratura dopiero jutro ujawni szczegóły śledztwa. Wiadomo jednak, że zarzuty przedstawione Emilianowi S. mają charakter korupcyjny i, że w sprawę są zamieszane inne osoby. Te informacje potwierdza rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, Ryszard Zaremba. Burmistrz nie przyznał się do winy. Po przesluchaniu został wyprowadzony tylnymi drzwiami, aby uniknąć spotkania z dziennikarzami.

Emilian S. rządzi Polkowicami już trzecią kadencję. Był także marszałkiem województwa dolnośląskiego. Dla jednych jest doskonałym menedżerem, inni twierdzą, że wykorzystuje stanowisko do osiągnięcia własnych korzyści.

Sonda

Czy odczuwam w swoim budżecie domowym podwyżkę cen paliw?

Oddanych
głosów
605
Tak
68%
Nie
22%
Nie dotyczy, bo nie jeżdżę samochodem
10%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
95% Polaków tego unika, a jelita tego właśnie chcą
 
Rozmowy Jelonki
Mocna rozmowa o młodych ludziach w Jeleniej Górze
 
Aktualności
Techno w Jeleniej Górze – darmowe bilety
 
Aktualności
SOR już po remoncie
 
Tragedie i dramaty
Kolejna rocznica wielkiej lawiny w Karkonoszach
 
Aktualności
Wiosna w górach – Rudawy budzą się do życia
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group