Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 8322
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Brzydkie miejsca psują obraz miasta

Sobota, 3 listopada 2007, 8:29
Aktualizacja: 8:30
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Brzydkie miejsca psują obraz miasta
Fot. Agnieszka Gierus
Wiele w Jeleniej Górze zakątków urokliwych, ale jeszcze więcej – obrzydliwych. Zepsutych przez architektów, drogowców czy nawet samych mieszkańców, dla których estetyka ulic i kamienic jest sprawą drugorzędną

Proponujemy naszym Internautom zabawę. Coraz powszechniejsze są aparaty fotograficzne, choćby te w telefonach komórkowych. Zwiększa się też wyczulenie ludzi, na to co brzydkie. Takie można wysnuć wnioski po lekturze wielu z Państwa komentarzy.

Pokażcie tę brzydotę na łamach portalu Jelonka.com. Idźcie na spacer. Fotografujcie. Przysyłajcie do nas zdjęcia obrazujące te miejsca, które mogłyby być magiczne, a odstraszają z różnych powodów: czasem niedbalstwa, czasem nieporządku architektonicznego.

Wasze zdjęcia przedstawimy na łamach Jelonki ku uwadze samorządowców, którzy odpowiadają za ład w mieście. Oczywiście nie da się o to zadbać bez współudziału mieszkańców. Liczymy, że może przemówimy do rozsądku tym, którzy nie uważają za stosowne zadbać o własny ogródek, posesję czy też zachowanie czystości na ulicy.

Czekamy na Wasze propozycje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group