Niedziela, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 2055
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Broszkateria nada klimatu ulicy Bankowej

Piątek, 22 lipca 2011, 8:33
Aktualizacja: 8:34
Autor: Organizatorzy
JELENIA GÓRA: Broszkateria nada klimatu ulicy Bankowej
Fot. Organizatorzy
Już w najbliższą sobotę, 23 lipca, przy ulicy Bankowej 12 w Jeleniej Górze pod szyldem „broszkateria.pl”, oficjalnie otwarta zostanie galeria unikalnej biżuterii autorstwa Pani Grażyny Górskiej z Jeleniej Góry.

Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w mieście - jak mówi Pani Grażyna – pomysł narodził się sam, od jakiegoś czasu zajmuję się robieniem damskiej biżuterii, gdyż doskonale się w tym czuje, a ponieważ wszyscy, którzy mieli okazję zobaczyć to co robię, namawiali mnie do przedstawienia swojej kolekcji szerszej publice, zdecydowałam się na taki krok.

Choć głównym motywem galerii będą prace Pani Grażyny, w lokalu pojawią się dodatkowo dzieła malarskie, rzeźbiarskie, oraz sztuka użytkowa taka jak stylowe meble, czy damskie kreacje, z których niektóre będzie można nabyć.

Jakie inne jeszcze przedmioty pojawią się w galerii uzależnione zostanie od zasobów osób odwiedzających, gdyż odpowiednie rzeczy do sprzedaży mogą zostać zaproponowane przez każdego, kto jest w posiadaniu czegoś wyjątkowego, i chciałby się tym podzielić.

– Chcę, aby miejsce to miało swój specyficzny charakter miejsca sztuki nietypowej, a zarazem miejsca, w którym można spotkać się ze znajomymi o spokrewnionych zainteresowaniach, spędzić przyjemnie czas przy filiżance kawy i na chwilę oderwać się od codzienności. Osobiście ogromnie wierzę, że w naszym mieście jest spora grupa ludzi, których zaciekawi element wyjątkowości, i którzy nie omieszkają się tu zjawić, jeśli nie na otwarciu w sobotę, to w późniejszym czasie, kiedy wystrój i wystawy będą regularnie przechodzić metamorfozę. Zapraszam również Panów, gdyż mogą oni odnaleźć tutaj niezwykłe bogactwo przy wyborze prezentów dla swoich partnerek – zachęca gospodyni.

Otwarcie rozpocznie się o godzinie 10-tej w sobotę, lecz w tym dniu lokal będzie aktywny dużo dłużej niż w planowanych godzinach otwarcia. W godzinach wieczornych planowana jest symboliczna lampka szampana za rozpoczęcie wystawy oraz spełniania istotnej roli kulturalnej w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group