Niedziela, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 8564
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

SIEDLĘCIN: Brazylijskie Jiu–Jitsu na finał zimowiska

Sobota, 26 lutego 2011, 7:53
Aktualizacja: Niedziela, 27 lutego 2011, 8:30
Autor: Petr
SIEDLĘCIN: Brazylijskie Jiu–Jitsu na finał zimowiska
Fot. Petr
Wczoraj w Domu Ludowym w Siedlęcinie uroczyście zamknięto „Zimowisko dla dzieci oraz młodzieży z Siedlęcina i okolic”, sfinansowane ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Na całość imprezy, którą wspólnymi siłami przygotowali nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Siedlęcinie – Andrzej Zaremba i Krystyna Sos; dzieci i młodzież uczestnicząca w zimowisku w terminie od 14 do 25 lutego br. oraz ich rodzice, złożyły się m.in. „Podsumowanie działań dot. profilaktyki uzależnień” w formie krótkiego przedstawienia pt. „Sąd nad papierosem” i pokaz „Brazylijskiego Jiu-Jitsu” w wykonaniu członków Stowarzyszenia RIO GRAPPLING CLUB z Jeleniej Góry. Na zakończenie „ostatniego dnia ferii”, odbywających się w Domu Ludowym w tej właśnie miejscowości, nastąpiło uroczyste wręczenie nagród laureatom następujących konkursów: „Żyj zdrowo – bez nałogów”, „Bezpieczne ferie zimowe” oraz „Moje wrażenia z zimowiska”.

– W ramach zimowiska dla dzieci i młodzieży z Siedlęcina, w ciągu ostatnich dwóch tygodni odbyły się najróżniejsze zajęcia i warsztaty mające na celu integrację najmłodszych z regionu. Rzecz jasna, były one związane przede wszystkim z profilaktyką uzależnień, bowiem taki był temat tegorocznych ferii zimowych. Co zaś sie tyczy samej imprezy „na zakończenie”, bardzo wysoko oceniam i występ dzieci, i pokaz „Jiu-Jitsu” w wykonaniu sportowców z Jeleniej Góry – mówił nam Andrzej Zaremba.

Istotnie bowiem, podczas „zamknięcia zimowiska”, i jedni, i drudzy spisali się doskonale. Uroczystość na zakończenie ferii w Domu Ludowym w Siedlęcinie swą obecnością uświetnił m.in. wójt gminy Jeżów Sudecki – Edward Dudek. Edukacyjnie, a zarazem radośnie.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group