Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 2639
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bobry na Zabobrzu

Sobota, 28 grudnia 2019, 10:18
Aktualizacja: Wtorek, 31 grudnia 2019, 10:35
Autor: WAC
Jelenia Góra: Bobry na Zabobrzu
Fot. WAC
Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa planuje wiosną przyszłego roku ustawić na swoim terenie dziesięć drewnianych rzeźb, przedstawiających bobry.

Bobry zostaną wyrzeźbione przez regionalnego rzemieślnika, a sfinansują je firmy, z którymi JSM od lat współpracuje.

Bóbr, które mają przyozdobić nasze tereny nie zostały wybrane przypadkowo - tłumaczą pracownicy JSM . - Nazwa tego zwierzęcia w oczywisty sposób nawiązuje do Zabobrza. Zwierzęta te cechuje pracowitość, która jest drogą do gwarantowanego sukcesu, z czym nasza spółdzielnia pragnie się utożsamiać. Chcemy, aby nowe rzeźby cieszyły oko i przypominały o tym, że nasze Zabobrze to ciekawe i wyjątkowe miejsce. Pragniemy, by mieszkańcy spędzali wspólnie wolny czas w obrębie naszego osiedla, które - mamy nadzieję - z roku na rok, przy naszych wspólnych pomysłach i pracy, staje się piękniejsze i bardziej funkcjonalne - podkreślają.

Administracje JSM nr 1 i nr 2 wraz z Zarządem Spółdzielni wytypowały szesnaście miejsc, w których mogłyby stanąć rzeźby. Drewniane bobry zostaną umieszczone w dziesięciu z nich, tych które zyskają największe uznanie mieszkańców w głosowaniu poprzez stronę internetową JSM oraz na jej profilu na Facebooku. Głosowanie potrwa do 10 stycznia 2020 roku.

Twoja reakcja na artykuł?

33
52%
Cieszy
0
0%
Hahaha
5
8%
Nudzi
3
5%
Smuci
6
9%
Złości
17
27%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (46) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group