Niedziela, 19 września
Imieniny: Konstancji, Teodora
Czytających: 2786
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Homel/Białoruś: Białoruska wyprawa piłkarzy KKS–u

Wtorek, 28 października 2014, 12:33
Aktualizacja: Środa, 29 października 2014, 12:25
Autor: MDvR
Homel/Białoruś: Białoruska wyprawa piłkarzy KKS–u
Fot. użyczone
Na zaproszenie Szkoły Sportowej nr 8 w Homlu drużyna KKS–u/Gimnazjum 4 Jelenia Góra wyjechała na Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej na Białoruś. Ekipa składa się z uczniów klas sportowych z Gimnazjum nr 4 w Jeleniej Górze.

- Po 17-godzinnej podróży nasza drużyna zameldowała się na miejscu i została zakwaterowana w trzygwiazdkowym hotelu Turist. Po posiłku odbyliśmy spacer ulicami miasta. Coroczny udział w turnieju jest wynikiem współpracy pomiędzy KKS-em a FK Homel. W tym roku odbywa się on w terminie od 25 do 29 października. W imprezie startuje 8 drużyn, które podzielone są na 2 grupy grają systemem każdy z każdym, a następnie wszyscy zagrają o poszczególne miejsca. W naszej grupie znalazły się: FK Mińsk, SDJUSZ nr 8 Homel i reprezentacja okręgu moskiewskiego. W pierwszym meczu niestety przegraliśmy z reprezentacja Moskwy 0:2 (0:1) - informują prosto z Białorusi przedstawiciele KKS-u Jelenia Góra.

KKS/Gimnazjum 4 Jelenia Góra: Rak, Wirkus, Pająk, Zawadzki, Aleksiejew, Kowalski, Habasiński, Ramos Barios, Czajowski, Pisarek, Kolejewski. Na zmianę wchodzili: Damasiewicz, Ślusarczyk, Gliwa, Leśnikowski. Rez.: Rosiński, Piątek. Trener: Leszek Harapin.

Tego samego dnia jeleniogórzanie udali się na mecz ekstraklasy białoruskiej FK Homel - FK Naftan Worska Połtawa 3:0 (2:0).

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group