Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 3589
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Bezpieczne ferie na Łysej Górze

Wtorek, 27 stycznia 2015, 8:14
Aktualizacja: 16:40
Autor: 112
Region: Bezpieczne ferie na Łysej Górze
Fot. KMP Jelenia Góra
Policjanci wspólnie z ratownikami GOPR prowadzili na Łysej Górze w Dziwiszowie zajęcia z dziećmi w ramach akcji „Bezpieczne Ferie” oraz „Bezpieczny Stok”. Funkcjonariusze również edukowali najmłodszych w zakresie bezpiecznej zabawy na śniegu, a ratownicy GOPR uczyli, w jaki sposób udzielić pomocy w sytuacji, gdy dojdzie do wypadku czy kontuzji na stoku.

Zajęcia z dziećmi na Łysej Górze prowadzili funkcjonariusze z policyjnych patroli narciarskich. Ponadto policjanci z Wydziału Prewencji KMP w Jeleniej Górze przygotowali dla najmłodszych konkursy, gry i zabawy.

Podczas działań policjanci pouczyli opiekunów 5-letniej dziewczynki o odpowiedzialności, która im grozi za to, że dziecko jeździło na nartach bez kasku ochronnego. W związku z tym, że na stoku policjanci zorganizowali dla dzieci gry i zabawy dotyczące bezpieczeństwa, dziewczynka wzięła w nich udział i wygrała kask.

Ratownicy GOPR uczyli dzieci, w jaki sposób reagować i udzielić pomocy w sytuacji, gdy dojdzie na stoku do wypadku czy kontuzji.

Policyjne patrole narciarskie po raz kolejny pojawią się na Łysej Górze w sobotę, 31 stycznia br.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (54) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group