Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 4436
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bezczel w Orient Expressie

Środa, 15 kwietnia 2015, 7:41
Aktualizacja: 7:43
Autor: Manu
Jelenia Góra: Bezczel w Orient Expressie
Fot. Organizator
W niedzielę (19.04) o godz. 21.00 w jeleniogórskim klubie Orient Express wystąpi raper Bezczel (Michał Banaszek), a także A3M (perkusista Adrian Woronowicz), raper Maxim oraz DJ Perc. Podczas koncertu białostocki muzyk Bezczel zaprezentuje przekrój swojej dyskografii; od pierwszych płyt zrealizowanych z zespołem Fabuła, poprzez solowe wydawnictwa, do premierowego jeszcze niedostępnego albumu “Kontrabanda: Brat Bratu Bratem”. Cena biletu: 20 zł.

Bezczel (Michał Banaszek), na status rapera kompletnego pracował latami. Raper z Białegostoku od 2007 jest związany z grupą Fabuła. Współpracował także m.in. z takimi wykonawcami jak Peja, Ten Typ Mes, Zeus, Grizzlee, Paluch, Lukasyno, HiFi Banda, VNM czy Pyskaty.

Wspólnie z formacją Fabuła nagrał dwa albumy: “Dzieło sztuki” (2009) i “Made in 2” (2011). W duecie z poznańskim raperem Kobrą zrealizował wspólny album “Kobra x Bezczel 0.7 na dwóch”.

Pierwszy solowy mixtape wydał w roku 2006 przy pomocy producenta WJDN. Płyta “A.D.H.D.” ukazała się na rynku w roku 2013 i zyskała status najlepszego debiutu. Do albumu dodawany był “W krzywym zwierciadle: Rock'N'RoLLa Mixtape Vol. 1”. Jego drugi album “Słowo Honoru” pojawił się w roku 2014 i zadebiutował na 3. miejscu notowania Olis, czyli w czołówce najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

Wybrane single: “Brat bratu bratem”, “Byłaś serca biciem”, “Zakazany owoc”, “Prawo ponad prawem”, “Proforma 2” i “Nie umiemy żyć ze sobą”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group