Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 3970
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: BER! Coś ty znów zmalował!

Środa, 26 listopada 2008, 16:27
Aktualizacja: Czwartek, 27 listopada 2008, 8:19
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: BER! Coś ty znów zmalował!
Fot. KMP
Kilka tysięcy złotych strat spowodował nastolatek niszcząc bazgrołami farbą w spreju elewacje i klatki schodowe w Jeleniej Górze Cieplicach oraz ogrodzenie kościoła w centrum miasta. Łobuza, który podpisywał się BER, złapała policja.

Policjanci ustalili, że 13-latek na przełomie maja i czerwca 2008 roku namalował graffiti w kilku klatkach schodowych budynków wielorodzinnych w Jeleniej Górze – Cieplicach, a w październiku br pomalował ogrodzenie przy jednym z jeleniogórskich kościołów – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Swoim działaniem nieletni spowodował, kilkutysięczne straty na szkodę właścicieli obiektów. Policjanci ustalili również, że malowanie graffiti jest dla nieletniego zabawą, a swoje „dzieła” podpisywał pseudonimem „BER”.

Obecnie policjanci ustalają kolejnych pokrzywdzonych, jak również wysokość strat. Chłopak jest dobrze znany jeleniogórskim policjantom. Teraz informacja o popełnionych przez 13-latkach czynach trafi do Sądu Rodzinnego i Nieletnich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group