Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 12227
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bawmy się muzyką już w ten weekend w Szkole Yamaha

Sobota, 13 września 2014, 8:29
Aktualizacja: Poniedziałek, 15 września 2014, 8:14
Autor: Org
Jelenia Góra: Bawmy się muzyką już w ten weekend w Szkole Yamaha
Fot. Archiwum Jelonki.com (MT)
Nigdy nie jest za późno, aby rozpocząć przygodę z muzyką. Zapisz się na lekcję próbną podczas Dni Otwartych Drzwi. Już dzisiaj (13.09.) i w niedzielę masz szansę odkryć w sobie talent. – Zapraszamy w godz. 11.00– 17.00 do naszej szkoły przy ul. Wiejskiej 11 A (nad Bobrem, obok przychodni Zabobrze) w Jeleniej Górze – zachęcają do odwiedzenia placówki organizatorzy Dni.

Czekają na Ciebie specjalnie opracowane kursy śpiewu i gry na instrumentach: od 6. roku życia – keyboard, od 10. roku życia - gitara akustyczna, gitara elektryczna, gitara basowa, perkusja.

W przyjaznej atmosferze prowadzonych zajęć nauczysz się muzykować w różnych stylach muzycznych: pop, rock, blues, latino i wiele innych.

Każdy rodzic pragnie dla swojego dziecka wspaniałego rozwoju. W Szkole Muzycznej Yamaha łagodnie wprowadzisz swojego Niemowlaka w świat dźwięków. Daj swojemu dziecku szansę doznawania muzyki poprzez słuch, dotyk, taniec, śpiew. Daj mu szansę na wyrażanie muzyki poprzez grę na instrumentach Orffa, zabawy ruchowe, aktywność plastyczną. Pozwól mu odkrywać świat poprzez kontakt z rówieśnikami.

Niemowlaki w Krainie Dźwięków- od 4. miesiąca życia, Szkraby i Muzyka- od 18 miesiąca życia, Cudowny Świat Muzyki- od 4 lat.

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce, zadzwoń!
Harmonogram lekcji próbnych dostępny jest pod nr. telefonu 501 699 303

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group