Czwartek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 2790
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Bardziej rockowa i mega profesjonalna. Liga Rocka w JCK

Sobota, 26 listopada 2011, 10:00
Aktualizacja: 10:01
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Bardziej rockowa i mega profesjonalna. Liga Rocka w JCK
Fot. Petr
Sporo ciężkiego rockowego brzmienia, tłum fanów mocnych gitarowych riffów, growlingu i żywiołowy taniec pogo pod sceną, na której młodzi artyści przechodzili samych siebie aby sprostać oczekiwaniom publiki – właśnie tak wyglądała wczoraj Liga Rocka w Sali „Nova” JCK.

Na wczorajszej Lidze Rocka w Sali „Nova” JCK przy ulicy 1 Maja 60 nie zabrakło ani ciekawych formacji muzycznych, ani publiki, która okrzykami radości, gromkimi brawami i żywiołowym tańcem pogo raczyła młodych artystów. Młodych aczkolwiek: „mega profesjonalnych”, jak to określił jeden z uczestników; póki co „garażowych”, choć z pewnością zasługujących na swoją szansę pokazania się na dużej scenie. I dotyczy to wszystkich bez wyjątku.

– Kefir Band, Splot, Tug Boat, Delbirt, Funktory i Vanda z Niemiec. Każdemu daję naprawdę wysokie noty. Świetnie bawiłem się od początku aż do samego końca; nie opuściłem żadnego występu bo, po prostu, muzyka na to nie pozwalała. Czy była dobra? Moim zdaniem świetna! Kocham rocka w jego różnych odmianach i kocham Ligę... – entuzjazmował się wczoraj Jacek Wilczyński, licealista, jeden z obecnych na lidze.

Choć istotnie, każda z formacji pokazała się z możliwie najlepszej strony, wygrać mógł tylko jeden zespół. Kto okazał się niekwestionowanym mistrzem listopadowej Ligi Rocka? W pełni zasłużenie – zespół Tug Boat, któremu serdecznie gratulujemy.

Jeleniogórska Liga Rocka to projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska-Saksonia 2007-2013. Partnerem JCK w Jeleniej Górze jest Socjokulturalne Centrum Steinhaus.e.V. Bautzen. Patronat medialny nad Ligą... objęła m.in. Jelonka.com.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group