Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 5608
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Balonem do nieba. Lot jak w bajce

Sobota, 18 września 2010, 7:59
Aktualizacja: 17:05
Autor: Agrafka
REGION: Balonem do nieba. Lot jak w bajce
Fot. Organizator
W drugą niedzielę września odbył się finałowy lot balonem dla szczęśliwców, którzy tę atrakcję wygrali w konkursie zorganizowanym przez sieć specjalistycznych serwisów ogumienia Opony Express.

Laureaci konkursu wystartowali balonem z łąki obok obwodnicy na Legnicę i polecieli do Starej Kamienicy, gdzie wsiedli kolejni nagrodzeni, by udać się do Rybnicy.

Konkurs zorganizowała firma, zajmująca się wymianą i sprzedażą opon oraz różnych akcesoriów samochodowych. Kto zakupił cztery opony, ułożył hasło promujące sieć, wypełnił kupon konkursowy i wrzucił do skrzynki, brał udział w losowaniu. Nagrodzonych jest już aż 78 osób z Wielkopolskiego, Lubuskiego, Dolnośląskiego oraz Śląskiego.

- Wspaniale wyglądało wszystko z góry małe domki, malownicze łąki, lasy wielkości zapałek. W powietrzu idealna cisza a ja szybowałem w przestworzach jak ptak – powiedział jeden z laureatów. Wiele wskazuje na to, że przeloty balonem będzie to cykliczna impreza organizowana przez sieć Opony Serwis Perfect w Jeleniej Górze ul. Wincentego Pola 12.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1196
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group