Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 8702
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Bal charytatywny „Wspomnienie PRL–u”

Wtorek, 24 września 2019, 8:20
Aktualizacja: 8:26
Autor: Organizatorzy
Szklarska Poręba: Bal charytatywny „Wspomnienie PRL–u”
Fot. Organizatorzy
Z okazji 10–lecia działalności Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych „Światełko” 4 października (piątek) odbędzie się Bal Charytatywny „Wspomnienie PRL–u”. Oprawę muzyczną i świetlną podczas imprezy zapewni Cocons Club. Organizatorzy serdecznie zapraszają na tę imprezę.

Ponadto w ramach „kartki atrakcji” (wejściówki) organizatorzy zapewniają poczęstunek w stylu domówki z czasów PRL-u, czyli: galaretę, sałatkę jarzynową oraz śledzia. Goście balu będą mogli wziąć udział w licytacji przedmiotów przekazanych na aukcję, a także odwiedzić symboliczny „Pewex” czy „Kiosk RUCHU”. W interesie PARTYjnym każdy obywatel zobowiązany jest do stawienia się na balu w kanonie mody PRL-u".

Zebrane środki finansowe pozwolą na organizację wycieczki kulturalno-edukacyjnej dla podopiecznych Stowarzyszenia „Światełko”.

Zapisy i informacje: Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych „Światełko”, telefon: 511 55 40 55 codziennie od godz. 16.00, e-mail: biuro@swiatelkodladzieci.pl.

Bal Charytatywny „Wspomnienie PRL-u” odbędzie się w ośrodku OLIMP w Szklarskiej Porębie, dofinansowany jest ze środków Miasta Szklarska Poręba

Twoja reakcja na artykuł?

15
71%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
5%
Nudzi
1
5%
Smuci
1
5%
Złości
3
14%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group