Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 7354
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bajkowy poranek rodzinny

Poniedziałek, 15 października 2018, 6:54
Aktualizacja: Wtorek, 16 października 2018, 6:32
Autor: WAC
Jelenia Góra: Bajkowy poranek rodzinny
Fot. WAC
Gang Kapeluszników opanował wczoraj (14.10) salę widowiskową Miejskiego Domu Kultury „Muflon” podczas drugiego w tym sezonie spotkania z cyklu "Poranek Rodzinny z Artystyczną kuchnią Mami Fatale".

Bohaterką tegorocznych spotkań familijnych, które raz w miesiącu odbywają się w „Muflonie” jest Mami Fatale, czyli starsza pani, która uciekła od zgiełku miasta do malowniczej wioski razem z dwójką zwierzaków: Psiną i Prosięciem, by poświęcić się swojej wielkiej pasji, jaką jest gotowanie. Jej małą chatkę otacza ogród, gdzie rosną owoce i warzywa niezbędne do przygotowania Maminych potraw. W sercu domku znajduje się kuchnia. To tam powstają smakowite dania. Ale w „Mami Fatale” nie chodzi wcale o objadanie się przysmakami. Bowiem atmosferę sielanki zwykle burzy nieoczekiwany zbieg okoliczności, który wiedzie naszych bohaterów wprost na spotkanie z przygodą.

Październikowy poranek rodzinny tradycyjnie rozpoczął się od wspólnego odśpiewania wraz z prowadzącymi spotkanie: Agnieszką Gierus, Agatą Makutynowicz i Marcinem Sweklejem piosenki przewodniej cyklu. Potem dzieci zdobiły drewniane łyżki, które dzięki ich wyobraźni i inwencji zamieniały się w oryginalne ozdoby kuchni. Na zakończenie wraz z rodzicami obejrzały film o kolejnej przygodzie Mami Fatale, tym razem podczas grzybobrania

Dodajmy, że mali goście aż dwa razy mieli szansę wylosować atrakcyjne nagrody. Pierwszy raz „sierotka” wybierała szczęśliwe zdjęcia, spośród dokumentujących wykonanie przez dzieci zadania domowego, czyli ciasteczek. W drugim los uśmiechnął się do posiadaczy dziesięciu biletów na imprezę, obdarowanych kuferkami z fantami ufundowanymi przez partnerów – sponsorów.

Sponsorzy: Termy Cieplickie, Jelenia Plast, Mały Bucik, Jarex, DoładujEmocje.pl Centrum rozrywki, Pizerria Colosseum, KFC, DK Computers, Disco Wrotki , Mattel Poland.

Cykl Poranków Rodzinnych dofinansowany jest z Budżetu Miasta Jelenia Góra.

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group