Wtorek, 28 czerwca
Imieniny: Ireneusza, Leona
Czytających: 6861
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bajkowo w Trzynastce

Środa, 6 czerwca 2018, 7:22
Aktualizacja: Czwartek, 7 czerwca 2018, 6:02
Autor: SP 13
Jelenia Góra: Bajkowo w Trzynastce
Fot. SP 13
Bajka – niespodzianka z okazji Dnia Dziecka to cykliczne wydarzenie wpisane już na stałe w kalendarz imprez jeleniogórskiej „Trzynastki”. Również w tym roku tradycji stało się zadość.

W miniony poniedziałek ( 4.06) uczniowie SP 13 przenieśli się w krainę baśni z Czerwonym Kapturkiem i pozostałymi postaciami z tej bajki. Swoje aktorskie talenty zaprezentowali na szkolnej scenie rodzice, nauczyciele oraz pracownicy niepedagogiczni. Zabawny, przygotowany z dużą pieczołowitością i dbałością o detale, spektakl zespolił uczniowską brać w radości i zachwycie. Gromkim oklaskom i owacjom nie było końca.

-Marzeniem rodziców jest wyreżyserować przedstawienie wraz z dziećmi - mówi Wioleta Dąbrowska, nauczycielka i koordynatorka przedsięwzięcia. - Jest to dla rodziców oderwanie od codzienności, a motywuje ich niesamowita chęć przygotowania czegoś wyjątkowego dla swoich dzieci, których wdzięczność i uśmiech jest najwyższą zapłatą.

Z niecierpliwością wypatrujemy już kolejnego przedstawienia i tego magicznego czasu, kiedy każdy odnajdzie w sobie dziecko.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group