Czwartek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 7300
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Babciom i dziadkom wnuczęta już życzyły najlepszego

Piątek, 20 stycznia 2012, 8:59
Aktualizacja: 9:00
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Babciom i dziadkom wnuczęta już życzyły najlepszego
Fot. AP
Jutro babcie a w niedzielę – dziadkowie będą obchodzili swoje święto. Pamiętały o tym maluchy z Sobieszowa, które zaprosiły ich do Przedszkola nr 11 im. Krasnala Hałabały w Sobieszowie

Dzieci z grup Biedronek, Żabek, Muchomorków i Jeżyków przygotowały program artystyczny, a w nim wierszyki, piosenki, pokaz tańca i oczywiście życzenia. Dziadkowie nie kryli radości, dumy i wzruszenia z występów swoich wnucząt, a dzieci obdarowały ich słodkimi buziakami i własnoręcznie wykonanymi upominkami.

Po występach dziadkowie wraz z wnuczętami udali się na słodki poczęstunek, przy którym wspominali jak niedawno posyłali swoje dzieci do przedszkola. Mówili, że wciąż nie mogą uwierzyć w to, że teraz chodzą tu ich wnuki. W pięknie przystrojonej sali przyszedł też czas na wspólną zabawę i tańce. Atmosfera była niezwykła.

- Niechaj w zdrowiu długie lata dni twe płyną w pomyślności, niech twe chwile radość splata, pośród wnucząt swych miłości! – śpiewały maluchy z Przedszkola nr 11 w Sobieszowie. My przyłączamy się do tych życzeń.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group