Piątek, 17 września
Imieniny: Justyny, Franciszka, Roberta
Czytających: 6169
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Babcia Czerwonego Kapturka – poranek w „Muflonie”

Wtorek, 21 marca 2017, 8:12
Autor: MDK "Muflon"
Jelenia Góra: Babcia Czerwonego Kapturka – poranek w „Muflonie”
Fot. MDK "Muflon"
26 marca 2017 (niedziela) o godz. 12.00 Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze – Sobieszowie zaprasza dzieci na pierwszy tej wiosny Poranek Rodzinny z Kubą i Śrubą.

Nawet ostatni grzybek w słoiku bywa przyczyną podjęcia nowej przygody. Tym razem Kuba i Śruba wymyślą sobie wyprawę na grzyby. W lesie ich wyobraźnia uaktywni groźnego wilka. Chłopcy trafią do domku babci Czerwonego Kapturka, w ślad za nimi do domku babci przybędzie wilk, a za nim ścigający go myśliwy paintballista. Sytuacja wymknie się spod kontroli. Czy, na szczęście, okaże się, że babcia nie da sobie w kaszę dmuchać? Warto to sprawdzić, warto się samemu przekonać.

W trakcie poranka nie zabraknie wspólnej zabawy dzieci z udziałem dorosłych oraz wykonywania prac plastycznych i piosenek.

Organizatorzy proszą o wcześniejszą rezerwację i zakup biletów w sekretariacie MDK „Muflon”. Bilet 15 zł dla dziecka. Dorośli wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Bilety na poranki są wyłączone z oferty dla Jeleniogórskiej Karty Dużej Rodziny. Szczegóły: muflon@sobieszow.pl, tel. 75 75 537 70.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group