Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 7282
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Awanturujesz się w ratuszu? Możesz trafić do sądu

Czwartek, 12 lutego 2009, 7:58
Aktualizacja: Piątek, 13 lutego 2009, 8:02
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Awanturujesz się w ratuszu? Możesz trafić do sądu
Fot. TEJO
Pewien interesant zdenerwował się na pracowników magistratu i urządził im „karczemną” awanturę. Nie używał wulgaryzmów, ale mimo tego, zdaniem urzędników, obraził ich. Sprawa znajdzie finał w sądzie.

Mężczyzna w wieku około 40 – 50 lat przyszedł do wydziału skarg i zażaleń urzędu miasta przedwczoraj. Zaczął domagać się pokazania jakichś protokołów i dokumentów. Kiedy mu tego odmówiono, interesant zdenerwował się i podniesionym głosem powiedział, co myśli o całej sytuacji.

– Nie używał wulgaryzmów, ale słów lekceważących, był nieprzyjemny i arogancki dla pracowników urzędu – mówi Jacek Winiarski, zastępca komendanta Straży Miejskiej w Jeleniej Górze.

Urzędnicy poczuli się tym urażeni na tyle, że wezwali straż miejską i złożyli doniesienie o popełnieniu przez niego przestępstwa. Teraz szczegóły sprawy ustala straż miejska, która prawdopodobnie doniesienie złoży w sądzie grodzkim. Jeśli sąd uzna, że człowiek jest winny zarzucanego mu czynu i potraktuje to jako wykroczenie, może nałożyć na niego karę grzywny do 5 tysięcy złotych.

Nieoficjalnie mówi się, że mieszkaniec Jeleniej Góry znany jest z pieniactwa i lubowaniu się w zakładaniu spraw sądowych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (78) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group