Czwartek, 9 lutego
Imieniny: Apolonii, Cyryla
Czytających: 8165
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Awanse w areszcie śledczym

Piątek, 27 listopada 2020, 14:24
Autor: WAC
Jelenia Góra: Awanse w areszcie śledczym
Fot. areszt śledczy
Jak co roku, z okazji przypadającego w listopadzie Narodowego Święta Niepodległości awanse oraz odznaczenia resortowe trafiły do funkcjonariuszy z Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze.

Minister Sprawiedliwości nadał sześciu funkcjonariuszom wyższe stopnie służby więziennej w korpusie oficerskim. Dyrektor Generalny Służby Więziennej awansował jednego funkcjonariusza na wyższy stopień w korpusie chorążych, zaś Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej we Wrocławiu awansował sześciu funkcjonariuszy na wyższe stopnie w korpusie podoficerskim.

Oprócz awansów w stopniach służby więziennej trzech funkcjonariuszy otrzymało brązowe odznaki resortowe „Za zasługi w pracy penitencjarnej”.

Co roku w tym okresie w jeleniogórskim areszcie śledczym odbywała się uroczysta akademia, podczas której wręczano funkcjonariuszom służby więziennej wyróżnienia, awanse i odznaczenia - mówi rzecznik prasowy aresztu śledczego w Jeleniej Górze mjr Mariusz Mrozewski. - W całym kraju obowiązują jednak ograniczenia związane z pandemią, w związku z powyższym w tym roku odstąpiono od organizacji uroczystych obchodów, a rozkazy personalne zostały wręczone funkcjonariuszom indywidualnie.

Twoja reakcja na artykuł?

5
31%
Cieszy
2
13%
Hahaha
2
13%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
19%
Złości
4
25%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
510
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
37%
Nie najlepiej
12%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group