Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 2839
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Atak wandali w Kostrzycy

Czwartek, 15 marca 2018, 9:16
Aktualizacja: 22:28
Autor: WAC
Region: Atak wandali w Kostrzycy
Fot. UG Mysłakowice
Nieznani wandale dali znać o sobie w Kostrzycy. Bezmyślni sprawcy uszkodzili urządzenia na tamtejszym placu zabaw oraz siłowni zewnętrznej.

Urządzenia, które się stały obiektem ataku wandali zostały zainstalowane zaledwie w ubiegłym roku. Wyposażenie placu zabaw kosztowało ponad 22 tysiące złotych, zaś siłowni zewnętrznej około 20 tysięcy zł. Nieznani sprawcy bezsensownie wyładowali swój nadmiar energii na urządzeniach zabawowych na placu zabaw, urządzeniach sprawnościowych siłowni zewnętrznej, ukradli kosz na śmieci i wyrwali szczebelki w ławce.
- Wszystkie prowadzone przez Urząd Gminy inwestycje finansowane są z budżetu gminy – tłumaczą samorządowcy z gminy Mysłakowice. Oznacza to, że przeznaczone są na nie pieniądze naszych mieszkańców. Koszty wszelkich napraw – czy to placów zabaw, wiat przystankowych, ławek w parkach czy koszy na śmieci – pokrywają zatem nasi mieszkańcy. A środki te mogłyby zostać przeznaczone na inne cele, jak np. remonty dróg.

Dlatego jeżeli jesteście świadkami aktów wandalizmu – niezwłocznie poinformujcie o tym policję (Komisariat Policji w Kowarach – tel.: 75 718 23 24 lub numery alarmowe 112 i 997).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group