Wtorek, 28 czerwca
Imieniny: Ireneusza, Leona
Czytających: 6347
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: APR SMS Karpacz mistrzem Dolnego Śląska

Czwartek, 15 marca 2018, 9:09
Aktualizacja: 9:24
Autor: Przemek Kaczałko
Karpacz: APR SMS Karpacz mistrzem Dolnego Śląska
Fot. użyczone
W ostatniej kolejce Dolnośląskiej Ligi Juniorek Młodszych podopieczne trenera Ihara Chebrova podejmowały w hali ZSP Karpacz drużynę SPR Bór Oborniki Śląskie. Zwycięstwo w tym pojedynku decydowało o tym, czy zespół gospodyń utrzyma wypracowaną przewagę nad pozostałymi drużynami i zdobędzie złoty medal w rozgrywkach.

Tylko przez pierwsze pięć minut zespół gości starał się toczyć wyrównany pojedynek z gospodyniami tego meczu, które konsekwentnie wykorzystywały błędy rywalek i bardzo szybko wypracowały dużą przewagę. Na przerwę APR schodził z wynikiem 14:5.

Po zmianie stron obraz meczu nie zmienił się i drużyna APR SMS Karpacz pokonała zespół SPR Bór Oborniki Śląskie 27:8! Tym samym ekipa spod Śnieżki zdobyła tytuł Mistrza Dolnego Śląska i zapewniła sobie prawo gry w 1/16 Mistrzostw Polski.

Sukces drużyny z Karpacza ma również znaczenie dla Jeleniej Góry, bowiem w zespole białoruskiego trenera występują wypożyczone z KPR-u Zuzanna Szramik, Maja Wrotniewska i Natalia Liebersbach, a z zespołem współpracuje Dila Samadova.

APR SMS Karpacz – SPR Bór Obroniki Śląskie 27:8 (12:5)
APR:
Markava - Szramik 7, Włodarczyk 5, Suropek 4, Chabrova 4, Łukaszewicz 2, Skubacz 2, Wrotniewska 1, Liebersbach 1, Grzejszczak 1, Mazurkiewicz, Wiszniewska.
Bór: Gajewska – Mogilska 2, Ołdziejewska 2, Szymkowiak 1, Wasińska 1, Adamska 1, Frankiewicz 1, Tetela.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group