Sobota, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 5931
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Alternatywnie w Oriencie. Zakończenie wakacji w toku

Czwartek, 1 września 2011, 10:33
Aktualizacja: 10:36
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Alternatywnie w Oriencie. Zakończenie wakacji w toku
Fot. Dudi
W jeleniogórskim klubie muzycznym Orient Express trwa „Mega impreza” na zakończenie wakacji, zorganizowana przez Bractwo Jeleniogórskich Studentów wespół z Jeleniogórską Alternatywą Kulturalną. Jak jest?

O tym możecie przekonać się sami. Przedwczoraj, czyli 30 sierpnia na scenie jeleniogórskiego Orient Expressu zagrały takie formacje jak: Suicide Seed (Leszno), Morior Axis (Kłodzko), The Sixpounder (Wrocław), HeadUP (Wrocław) oraz Sight to Behold (Mikołów), które spotkały się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem ze strony publiki. Zresztą tak samo jak trwające od rana i w każdym dniu imprezy warsztaty dj-s, gry na gitarze, gry na perkusji itp., z których chętnie korzysta młodzież ze szkół gimnazjalnych i średnich.

Co zaś się tyczy dnia wczorajszego, tj. 31 sierpnia w Oriencie mogliśmy posłuchać zespołów: Pewex Oi (Wrocław), Holden Avenue (Wrocław), Bagdad (Bogatynia), Cze-Hun (Bozkov), jak również laureatów pierwszego miejsca tegorocznej Ligi Rocka, autorów krążka zawierającego m.in. utwory Drive me crazy, Fake, Bussyfire czy Distance, znakomitego People of The Haze z jeleniogórzaninem, Tomaszem Środą na wokalu.

O tym, że People of The Haze gra naprawdę świetnie i równie dobrze rokuje wiedzą zarówno właściciele rodzimych wytwórni fonograficznych jak i fani zespołu, którzy licznie uczestniczyli we wczorajszym koncercie. W występie energetyzującym, dynamicznym, mocnym i będącym niewątpliwie punktem kulminacyjnym wczorajszej „alternatywy”.

– People of The Haze to kapela najwyższych lotów, czego przykładem jest nie tylko tworzona przez skład zespołu muzyka, lecz także osobowość sceniczna wokalisty Tomasza Środy, który wyjątkowo umiejętnie wchodzi w interakcję z publiką. Uwielbiam alternatywne brzmienia, a szczególnie w wydaniu na żywo. Moim zdaniem, POTH na żywo wypada rewelacyjnie; brzmi nawet lepiej niż po obróbce na płycie – mówił nam po wczorajszym koncercie Paweł Jarocki, muzyk z Krakowa akurat na urlopie w Jeleniej Górze.

Należy podkreślić, iż to jeszcze nie koniec „Mega imprezy” w klubie Orient Express. Oficjalne zamknięcie imprezy nastąpi dziś, 01 września w nocy – obecnie w lokalu trwają wspomniane już wcześniej warsztaty dla młodych, natomiast o godzinie 18.30 ruszy ostatni z koncertów, podczas którego wystąpią Str Label (Świebodzice), Smyk&DWK (Leszno), X-Man i Tribe, Sova (Jelenia Góra). Wstęp: 5 zł.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group