Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 4744
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Aeroklub Jeleniogórski nominowany do tytułu Lotniczego Orła. Zagłosuj!

Poniedziałek, 3 grudnia 2012, 7:19
Aktualizacja: 7:24
Autor: Aeroklub
Jelenia Góra: Aeroklub Jeleniogórski nominowany do tytułu Lotniczego Orła. Zagłosuj!
Fot. Aeroklub Jeleniogórski
Aeroklub Jeleniogórski został nominowany do prestiżowej w polskim świecie lotniczym nagrody "Lotniczego Orła" 2012 roku w kategorii Aeroklub Roku, organizowanego przez portal lotniczapolska.pl. Głosować można poprzez stronę www.lotniczeorly.pl do 30 marca 2013 roku.

Aeroklub Jeleniogórski organizuje wiele renomowanych imprez lotniczych. - W tym roku gościliśmy najlepsze polskie szybowniczki w ramach XX Jubileuszowych Szybowcowych Mistrzostw Polski Kobiet, które odbyły się pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Anny Komorowskiej. Organizowaliśmy także w tym roku Mistrzostwa Polski w Akrobacji Szybowcowej, na której zagościły największe, nie tylko polskie, gwiazdy podniebnych "fikołków" - informuje Wiktoria Dwojak z Aeroklubu Jeleniogórskiego.

- Ponadto jesteśmy jednym z niewielu ośrodków w Polsce, w którym możliwe są całoroczne loty, w tym także upragnione przez szybowników, loty falowe. W świecie lotniczym nazywani jesteśmy “kopalnią diamentów”. W Polsce jesteśmy znani jako przyjazny, otwarty aeroklub ze świetną kadrą - dodaje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group