Czwartek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 6111
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: A babcia za kołnierz nie wylała

Niedziela, 21 czerwca 2009, 8:08
Aktualizacja: 8:09
Autor: TEJO
Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miała kobieta, która wieczorem na placu zabaw opiekowała się swoim czteroletnim wnukiem. Choć sama miała kłopot z utrzymaniem równowagi, trzymała dziecko na rękach. Chłopcem zajęła się jego matka.

W miniony piątek wieczorem policja jeleniogórska została powiadomiona, że na placu zabaw najprawdopodobniej pijana kobieta opiekuje się małym dzieckiem. Policjanci, którzy pojechali we wskazane miejsce, zastali 56-letnią jeleniogórzankę, która na rękach trzymała 4-letniego chłopca.

Kobieta oświadczyła, że sprawuje opiekę nad wnukiem, gdyż matka jest w pracy. Opiekunka miała problemy z równowagą i wyczuwalny była od niej woń wódki. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Policjanci powiadomili o zdarzeniu matkę chłopca, która przejęła nad nim opiekę. Jeżeli okaże się, że 56-latka swoim zachowaniem stworzyła zagrożenie dla życia i zdrowia dziecka wówczas może jej grozić kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group