Środa, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 7963
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

997 - Kronika policyjna

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 6 listopada 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 listopada 2006, 9:21
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Po kielichu
na czterokołowca </b>
Nietypowy pojazd jak na poruszające się po drogach zatrzymali policjanci przy ulicy Różyckiego. Był to quad, czterokołowiec. Jego kierowca był nietrzeźwy: miał blisko promil alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnej izby zatrzymań.
Niedaleko, bo przy ulicy Kiepury zatrzymano do kontroli drogowej kierującego fordem sierrą. Mężczyzna był pijany: miał 2,22 promile alkoholu. Także trafił do policyjnego aresztu. Obydwu panów czeka sprawa karna, czasowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, grzywna lub kara więzienia do dwóch lat.

<b> KARPACZ
Trzasnął drzwiami </b>
Niepoprawnie zachował się turysta z Pabianic z jednym z pensjonatów w mieście pod Śnieżką. Zdenerwował się i celowo trzasnął drzwiami, w wyniku czego rozbił szybę. Właścicielka pensjonatu wyceniła straty na 500 złotych.

<b>JELENIA GÓRA
„Maryśka” w modzie </b>
Policjanci patrolujący ulicę Wiejską zatrzymali 23-letniego jeleniogórzanina, który miał przy sobie porcję marihuany. Z kolei przy ulicy Sobieszowskiej wpadł o rok starszy mieszkaniec Zgorzelca, u którego policja znalazła dwie działki tego narkotyku. Posiadanie środków odurzających jest zakazane przez ustawę antynarkotykową.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group