Piątek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 5859
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 997 - Kronika policyjna

Środa, 8 listopada 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Rabusie w markecie </b>
Towary warte 632 złote ukradli z półek jednego z hipermarketów trzej złodzieje w wieku 18 i 19 lat ze Świeradowa, Pieńska oraz Piechowic. Rabusie zabrali kosmetyki, artykuły przemysłowe i spożywcze. Złapałali ich ochroniarze, którzy zawiadomili policję. Skradzione mienie odzyskano a sprawców za usiłowanie kradzieży czeka sprawa karna w sądzie.

<b> JELENIA GÓRA
Komórkowy złodziej? </b>
Przy ulicy ks. Piotra Skargi patrol policji zatrzymał 17-latka z Legnicy, który miał przy sobie telefon komórkowy marki Nokia warty 254 złote. Urządzenie zostało skradzione w miejscowości Męcinka. Policja wyjaśnia, czy zatrzymany nieletni ukradł telefon, czy też wszedł w jego posiadanie w inny sposób.

<b> JELENIA GÓRA
Gwałciciel do celi </b>
Trzy miesiące w Areszcie Śledczym w Jeleniej Górze spędzi 35-letni mężczyzna podejrzany o zgwałcenie siedemnastoletniej dziewczyny oraz o posiadanie narkotyków. W chwili zatrzymania miał w mieszkaniu 54,10 grama amfetaminy. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

<b> JELENIA GÓRA
Ukradł torebkę </b>
Policja złapała 17-latka, który ukradł jeleniogórzance torebkę. Był w niej dowód osobisty pokrzywdzonej, telefon komórkowy, karta bankomatowa oraz 30 złotych w gotówce. Suma strat – 200 złotych. Złodzieja osadzono w policyjnej izbie zatrzymań.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group