Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 3053
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Wtorek, 18 kwietnia 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy najciekawsze doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Potrącił po pijanemu </b>
Policja drogowa zatrzymała 49-letniego jeleniogórzanina, który na przejściu dla pieszych potrącił 57-letniego mężczyznę. Pieszy w wyniku zdarzenia doznał złamania nogi, ran ciętych głowy oraz ogólnych potłuczeń. Sprawca zdarzenia był pijany. Miał 2, 02 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Za spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwym czeka go sprawa w sądzie i kara do 5 lat więzienia.

<b>JELENIA GÓRA
Kradzione znalezione </b>
24-letni jeleniogórzanin miał przy sobie telefon komórkowy, który pochodził z kradzieży dokonanej w listopadzie 2004. Policja zatrzymała mężczyznę po niemal półtora roku od popełnienia przestępstwa. Jednak nie wiadomo, czy zatrzymany jest złodziejem. Postępowanie w tej sprawie trwa.

<b>JELENIA GÓRA
Za przemoc do celi </b>
Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze aresztował tymczasowo 47-letniego mieszkańca Piechowic podejrzanego o to, że w okresie od lutego 2004 roku do kwietnia roku bieżącego znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją konkubiną. Z kolei w policyjnej izbie zatrzymań przebywa 51-letni jeleniogórzanin, który od ponad 12 lat znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją byłą żoną.

<b> JELENIA GÓRA
Plądrowali byłą szkołę </b>
Przewody elektryczne oraz rury grzewcze chcieli ukraść dwaj jeleniogórzanie w wieku 17 i 20 lat z budynku byłej szkoły kolejowej przy ulicy Krakowskiej. Rabusi zatrzymał patrol policji oraz Służby Ochrony Kolei. Trafili do izby zatrzymań.

<b>JELENIA GÓRA
Nastolatek miał działkę </b>
Oczywiście nie chodzi o grunt, ale o porcję narkotyku w postaci marihuany. 15-latka, u którego policja znalazła ten środek odurzający, przekazano matce. Za posiadanie narkotyków chłopak odpowie przed wydziałem rodzinnym i nieletnich jeleniogórskiego sądu.

<b>JELENIA GÓRA
Włam do mieszkania </b>
Z Piechowic do Jeleniej Góry przyjechał 30-letni złodziej, który w stolicy Karkonoszy włamał się do jednego z mieszkań. Wyniósł stamtąd telewizor i radiomagnetofon. Rabusia złapała policja.

<b>SZKLARSKA PORĘBA
Budowlani włamywacze </b>
Dwóch piętnastolatków próbowało włamać się do baraku na terenie budowy w Szklarskiej Porębie. Przeszkodziła im w tym policja. Zatrzymanych po wykonaniu czynności przekazano rodzicom. Odpowiedzą za swój czyn przed sądem dla nieletnich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group