Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 8512
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Czwartek, 27 lipca 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> PODGÓRZYN
Z drzwi pod koła </b>
Wyjątkowego pecha miał 46-latek z Radzimowic, który wsiadał do ciężarówki marki Star 26 na leśnej drodze w okolicach Zachełmia. Zanim zdążył zająć miejsce w szoferce, kierowca ruszył. Mężczyzna wypadł przez niedomknięte drzwi i częściowo znalazł się pod kołami samochodu ciężarowego, które zmiażdżyły mu prawą rękę. Doznał także ogólnych potłuczeń. Przewieziono go do szpitala. Okazało się, że pechowy pasażer miał 1,6 promila alkoholu w organizmie, za to kierujący starem był trzeźwy.

<b>JELENIA GÓRA
Potrącony rowerzysta </b>
Złamania sklepienia czaszki, zwichnięcia stawu barkowego i ogólnych obrażeń doznał 73-letni rowerzysta, którego w środę na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ulicy Wolności potrącił 40-latek siedzący za kierownicą golfa. Mężczyzna nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Rowerzysta przebywa w szpitalu. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

<b>JELENIA GÓRA
Skradzione znalezione </b>
Przy ulicy Gałczyńskiego w Jeleniej Górze policjanci znaleźli auto marki Volkswagen LT, które zostało skradzione 5 lipca w Lubinie. Pojazd zabezpieczono na parkingu strzeżonym. Trwa postępowanie związane z ustaleniem sprawcy przestępstwa.

<b>REGION JELENIOGÓRSKI
Pedałowanie pod gazem </b>
Czterech nietrzeźwych rowerzystów zatrzymali policjanci w Jeleniej Górze i okolicach. Po drinku jechało dwóch cyklistów ulicą Cieplicką oraz jeden w Trzcińsku blisko Janowic Wielkich. Pijanego rowerzystę zatrzymano także w Karpaczu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group