Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 2798
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Poniedziałek, 9 października 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 9 października 2006, 10:26
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Uwaga przy cofaniu </b>
Złamania ręki doznał 85-letni jeleniogórzanin po potrąceniu przez kierowcę skody. Do zdarzenia doszło przy ulicy Nowowiejskiej. Prowadzący cofał auto i nie zauważył przechodnia. Zarówno potrącony pan, jak i kierowca byli trzeźwi. Poszkodowanemu udzielono pomocy lekarskiej.

<b> REGION
Bez uprawnień i na bani </b>
Mieszkaniec Bolesławca kierował w Karpaczu samochodem, choć sąd orzekł wobec mężczyzny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Bolesławianina złapał patrol policji przy ulicy Karkonoskiej.
Ponadto policjanci zatrzymali do kontroli drogowej sześciu nietrzeźwych kierujących pojazdami. Mieli odpowiednio 1,5 promila, 1,84; 1,9 promila, 2,6; 0,58; 1,26 promila alkoholu w organizmie.

<b> PODGÓRZYN
Skopał drzwi </b>
300 złotych to straty, jakie spowodował 17-letni mieszkaniec Podgórzyna po tym, jak zniszczył drzwi wejściowe do jednego z mieszkań. Wandala po wykonaniu czynności zwolniono. Za swój czyn odpowie przed sądem dla nieletnich.

<b> JELENIA GÓRA
Dręczyciel w areszcie </b>
Dwa lata znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. W końcu zatrzymała go policja. To 31-letni mieszkaniec Jeleniej Góry. Na razie został osadzony w policyjnej izbie zatrzymań. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group