Środa, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 7538
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Poniedziałek, 12 czerwca 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 12 czerwca 2006, 14:33
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b>JELENIA GÓRA
Małżeństwo z rotweilerem
napadło na patrol </b>
33-letni jeleniogórzanin oraz o dwa lata starsza mieszkanka miasta zostali zatrzymani przez policję przy ulicy Klonowica. Mężczyzna, podczas legitymowania przez patrol, uderzył policjanta. Potem polecił kobiecie, aby poszczuła funkcjonariuszy agresywnym psem rasy rotweiler. Policjantom udało się zamknąć groźne bydle w klatce schodowej i obezwładnić rzutkiego napastnika. Para okazała się małżeństwem. Oboje trafili do policyjnej izby zatrzymań. Trwa postępowanie w tej sprawie. Za czynną napaść na policjanta na służbie grozi kara do ośmiu lat więzienia.

<b>JELENIA GÓRA
Kradzież „na rybkę” </b>
Policja poszukuje 20-letniej mieszkanki stolicy Karkonoszy, która włamała się do pokoju swoich rodziców. Ukradła stamtąd 50 złotych oraz kołowrotek wędkarski warty 450 złotych. Za ten czyn kobieta może spędzić nawet dwa lata w celi.

<b> PIECHOWICE
Samochodowi włamywacze </b>
Dwóch piechowiczan w wieku 27 i 26 lat wybiło szybę w oplu astrze i ukradli z wewnątrz auta panel radioodtwarzacza. Sprawców złapała policja. Przebywają w izbie zatrzymań w Jeleniej Górze.

<b>JELENIA GÓRA
Przestroga z Granicznej </b>
Nieprzytomnego rowerzystę z obrażeniami głowy przewieziono do szpitala po tym, jak najechał na ogranicznik prędkości zamontowany w nawierzchni ulicy Granicznej i przewrócił się. 23-letni cyklista nie miał kasku. Najpewniej jechał bardzo szybko, choć przyczyny zdarzenia wciąż bada policja.

<b> JELENIA GÓRA
Groził, że zabije </b>
Pozbawieniem życia groził swojej żonie 47-latek z Jeleniej Góry. Policja ustaliła, że mężczyzna bił kobietę i znęcał się nad nią psychicznie. Agresywny mąż został umieszczony w policyjnej izbie zatrzymań. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

<b>JELENIA GÓRA
Krewcy awanturnicy </b>
Niemało kłopotów mieli policjanci, którzy interweniowali na jednym z podwórek w Jeleniej Górze. Dwóch pijanych mężczyzn w wieku 32 i 44 lata, którzy urządzili libację pod chmuirką, naruszyło nietykalność cielesną funkcjonariuszy. Próbowano także poszczuć policjantów psem bez kagańca. Napastników udało się obezwładnić i umieścić w izbie zatrzymań. Trwa postępowanie w tej sprawie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
815
Jest nowy
6%
1-5 lat
15%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
19%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
Nie mówią po polsku
 
112
Oddali hołd zmarłym
 
112
Interwencja pod galerią
 
Edukacja
Tak przywitali mistrzynię!
 
Aktualności
Porzucili samochody na drodze!
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group